Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyhogy rohamosan nő a világ...

Hogyhogy rohamosan nő a világ népességének a száma egy pusztító világjárvány idején???

Figyelt kérdés
Paradoxon

2021. febr. 12. 09:28
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Aki autóbalesetben halt meg, de előtte fél éve pozitív volt, az is kovidban elhunytként van nyilvántartva.

Az ő halálának mi a fészkes köze volt a vírushoz???


Nemcsak nézni kéne, emberek, hanem látni is.

Ez statisztikákkal generált parasztvakítás.

2021. febr. 12. 11:48
 22/34 anonim ***** válasza:
41%

"Aki autóbalesetben halt meg, de előtte fél éve pozitív volt, az is kovidban elhunytként van nyilvántartva"


Ez meg masszív fasság, ami csak a te agyadban létezik.

2021. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Kérdezd meg Cilikét.
2021. febr. 12. 11:53
 24/34 anonim ***** válasza:
38%

De te nem látsz!


Egyszerűen tökéletes statisztikát nem tudsz mutatni, mert ha van valakinek pl két betegsége, akkor egyszerűen nem tudhatod, hogy meddig élt volna, ha csak egy lenne.

De mivel ezt elmondják, hogy ezt a statisztikát így számolják, ezért szerintem semmi hazugság nincs benne.

2021. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
41%

"Kérdezd meg Cilikét."


Nem érdekel, hogy hogyan forgatod ki a szavait.


Egyébként, ha nincs világjárvány, mivel magyarázod a magyarországi többlethalálozást?

2021. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

A statisztikát csak úgy lehetne pontosan vezetni, ha minden egyes elhunytat felboncolnának, és csak azt tennék bele, aki bizonyítottan a vírus áldozata.


Na már most a helyzet az, hogy boncolni nem lehet ezeket a halottakat.

Ez is milyen érdekes !!

2021. febr. 12. 12:01
 27/34 anonim ***** válasza:
38%
Mert a koronavírus egy lófing a spanyolnáthához, vagy a pestishez képest például.
2021. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
74%
Megvan, hogy a harmadik vilagban egymas utan szuletnek a gyerekek, csak meg se erik a huszat?
2021. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%
És azt, hogy nem lehet boncolni honnan veszed? Csak mert rákerestem és számos olyan cikket találtam, hogy mire jutottak covid halottak boncolása közben...
2021. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy Afrikában Indiában hogyan szaporodnak ennyire mikor állítólag rossz a környezet. Most akkor minek jönnek el onnan ha ott ennyire lehet szaporodni? Ha annyira nem lennének életfeltételeik, akkor takarékra állna a szervezetük, és más nem állna.
2021. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!