Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van igazság abban, hogy...

Van igazság abban, hogy “olyan terhet kapsz, amit biztosan elbírsz” ?

Figyelt kérdés

Van ez az idézet is, meg sokan is szokták mondani.

Nagyon elgondolkodom, nem lehet azért van, hogy magunkat így nyugtassuk? Nem tudom, de aki egy szerette elvesztését, gyogyithatlan betegséget kap meg hasonlókat azok jogosan érezhetik, hogy igazságtalan az élet és ezeket nem lehet elbírni, bármi is történjen...



2021. febr. 12. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Miert lenne igazsagtalan az elet? Hisz a halal termeszetes dolog. Erre szamitani kell.
2021. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak amíg az ember meghal addig még sok szenvedés vár/várhat rá..
2021. febr. 12. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
De azt a terhet nem kapod senkitol. Ez genetika vagy eletmod kerdese, esetleg mindketto.
2021. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha ez igaz lenne, akkor nem lennének öngyilkosságok. (hisz akkor mindenki elbírna mindent.)

De azt nem hiszem, hogy ezt az igazságtalanságot kapjuk... nem büntetés vagy efféle. Ahogy előttem is írták mindig valaminek a következménye az, ami történik. Nem az élet szúrt ki velünk... Szerintem.

2021. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez egyáltalán nem igaz, mert vannak, akik belehalnak abba a teherbe, amit kapnak. Nem tudom honnan ered ez a mondás, de szerintem hülyeség.
2021. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
#5 Sőt van olyan, akinek az elméje bomlik meg. Szerintem is ez csak ez amolyan önnyugtatás.
2021. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez igaz lenne, nem lennének öngyilkosok. Sőt, sokan kattannak meg kifejezetten az élet terhei miatt. Vagy belebetegszenek testileg és meghalnak, pl szívinfarktus.
2021. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!