Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcina-ellenesek honnan...

A vakcina-ellenesek honnan tájékozódnak, hogy ilyen biztosak magukban?

Figyelt kérdés
Tényleg, most minden rosszindulat nélkül. Én csak nem rég jöttem fel erre az oldalra, és olvasom a vitákat, amik itt mennek... Csak kíváncsi vagyok. Valaki linkelne nekem valami forrást, ami hivatalos? És légyszi ne híroldalakat, mert ők sokszor az állam tulajdonában vannak, hogyha pedig nem, ugyanúgy a reklámokból kapnak pénzt mint a televízió. Annyi hivatalos oldal van! Lenne kedves nekem linkelni egy vakcina-ellenes egy olyan forrást, ahonnan tájékozódni szoktak? Megszeretném érteni az ő oldalukat is! Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2021. jan. 25. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:
És tényleg, nem szeretnék vitát a kommentszekcióban, mert láttam milyen undorító ami másik kérdések alatt megy, mind a két oldalról. :(
2021. jan. 25. 22:37
 2/76 anonim ***** válasza:
62%
Hasonszőrűektől tájékozódnak fórumokon.
2021. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
34%
Az UFÓ-któl tudják.
2021. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj hogy hivatalos forrást kérsz,de ők még hazudnak


Ami még nem hivatalos az konteo


Szóval inkább hisztek a hazug kozmedianak,mi meg hiszünk a "hazug konteoknak"

2021. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Négyes, hogy mi? A konteósok biológia összefüggésekről beszélnek, csak nem fejtik ki azokat, és például ezzel kapcsolatban kérek hivatalos forrást. Olyan dolgokról szokott szó lenni, amit meglehet magyarázni tudománnyal. Valami forrás csak van, nem? Mert gondolom nem csak úgy kitalálják őket...
2021. jan. 25. 22:50
 6/76 anonim ***** válasza:
77%
4: nem minden konteoból lesz hivatalos tudomány, sőt, szinte egyikből sem lesz, az a ritkaság, ha egy ilyen konteo igaznak bizonyul
2021. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
Rengeteg konteo van, nem csodálom, hogy van olyan, ami igazzá válik. Spekulálnak jobbra balra, vannak köztük intelligensebbek és kevésbé azok is, és igazából valljuk be, minden feltételezésre ráhúzhatjuk a konteo szót. Így mindent összevetve nem csoda, hogy van közte olyan, ami igazzá vált - páldául még a 2019-ben "megjósolt" korlátozások. Hozzáteszem, hogy ez valóban várható volt. Tehát valós dolgokról is beszélnek. Így nem csoda, hogy a 100 közül van valami, ami igazzá válik. De egyébként tényleg érdekel, mi alapján gondolják amit, úgyhogy továbbra is várom az értelmes hozzászólásokat.
2021. jan. 25. 23:03
 8/76 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy az, aki az előbb a másik kérdés alatt alpárian nekiesett mindenkinek, aki mert vele nem egyetérteni? Ne haragudj, ott semmilyen konteó nem volt a vége felé, egyszerű kérdéseket tettünk fel neked, de a végére már átkozódni kezdtél. Hanyadjára akarod ezt a kérdést kiírni még? Sokan leírtuk neked teljesen értelmesen, mi a problémánk, de berágtál mindenkire és lementél mucsaiba. Ha tényleg laposföldes, agresszív, konteós emberekről írnál még elfogadnám, na de a végére már nagyon nem erről volt szó, ezt te is tudod...
2021. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
76%
8: a kérdező kért linket a cikkekre, amik alátámasztják a vakcinaellenes állításokat. Ez engem is érdekelne. Be tudnál linkelni ide néhány cikket, forrást, ahol erről lehet olvasni?
2021. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
68%
csakis a legmegbízhatódd facebook csoportokban ahol az összes admin az élet iskolájában tanult
2021. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!