Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos volt a postás felháborod...

Jogos volt a postás felháborodása?

Figyelt kérdés

Internetről rendeltem valamit. Már többször rendeltem onnan, soha nem volt gond az adataimmal, ahogy kérte az oldal úgy adtam meg. A nevemet, a címemet, és hogy melyik kapucsengő. Na most a kapucsengőre anyukám neve van kiírva, de odaírtam melyik számot kell megnyomni. Ezt az összes rendelős oldalnál így csináltam, soha nem volt még gond ebből. Nem voltam otthon, délelőtt hívott a postás hogy hozta a csomagot. Mondtam neki nem vagyok otthon, de a testvérem majd átveszi. Mondta hogy jöjjön le. Mondtam nem tud, mert karanténban van, nem hagyhatja el a lakást. Azt mondja akkor hogy adja oda át neki??? Hát mondom fölviszi, és átadja, az ajtót ki tudja nyitni. Jó, azt mondja nem látja a nevemet kint. Mondtam az én nevem nincs kint, de a 6-os gombot kell megnyomni (ami fel is volt tűntetve) Erre fölcsattant, hogy jaa azt neki honnan kéne tudnia, máskor írjam oda, honnan találja ki ha nincs megadva, ezt változtassam meg, mert már nem a régi postások vannak, már most megmondja hogy el fog keveredni a csomgom... én csak hallgattam, azt se tudtam miről beszél, milyen régi postások, mi van?? és mindezt olyan kioktató hangnemben, amit nem találtam jogosnak. Csak pislogtam, nem is tudtam mit reagálni, annyit mondtam rendben, köszönöm szépen, viszont hallásra.

Nem tudom mi baja volt, de mondtam valami rosszat? Egyszerűen nem értem miért beszélt így. Arra tudok gondolni, hogy sz_r napja volt és rajtam vezette le. Ti mit gondoltok? Jogos volt a kioktatása?


2021. febr. 15. 07:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Az max az ajánlott levélre igaz.

Ember,fogd már fel,nem vehette volna át a testvéred.

Amúgy meg a kérdésed szempontjából is jogos a postás felháborodása.

A kapucsengő mellett nem volt a neved.

Anyukádé volt,feltételezem más vezetéknévvel.

Honnan a búbánatból kellett volna tudnia,hogy te is ott laksz.

Ha másnak átadja a csomagot,és eltűnik,te lettêl volna legjobban felháborodba,teszed a feljelentést.

Még jófej volt,hogy felhívott,lehet a privát mobilján,hogy megkapd a csomagot.

Én sz@rtam volna rá,visszaviszem a postára,aztán keresd ott.

Vegyél már vissza az arcodból!

2021. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jogos, ami miatt alapból pattogott, mert az nem a te hibád, hogy neki nem adtak meg kapucsengőt, te jelezted. Ha sokan laknak egy házban, nyilván nem az összes vezetéknév lesz kiírva.

Viszont a helyében biztos max az ajtó elé raktam volna le a csomagot ha megoldható, ha nem, mert mondjuk fizetni kell vagy aláírni, akkor fel nem vittem volna a karanténos testvérednek. A karantén lényege, hogy ne érintkezzen másokkal.

2021. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#21 mitől vagy ilyen frusztrált? :D
2021. febr. 15. 11:06
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert maximálisan jóindulatú volt a postás,minden szempontból helyesen járt el (igen,még jófej is volt),de te csak keresed benne több szempontból a hibát,nem mellesleg fogalmad sincs a karantén lényegéről,de itt befejeztem.
2021. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szerintem menj egy kicsit ki a szabadba, szívj egy kis friss levegőt és nyugodj meg, mert nem szabadna hogy ez a téma ennyire felizgasson. :D
2021. febr. 15. 11:12
 26/26 anonim ***** válasza:
43%

Jóindulatú postás?

Hogyan ordítozott volna, ha még jóindulatú sem lett volna?

:-))))))))))))))

2021. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!