Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányokat/nőket miért zavarja...

A lányokat/nőket miért zavarja, hogy ha meglátják melltartóban meg bugyiban?

Figyelt kérdés
A strandon nem zavarja, ha fürdőruhában megbámulják őket

2021. febr. 16. 11:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
83%
Az még mindig nem ugyanaz!
2021. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy fehérnemü nem ugyanaz, mint egy fürdöruha, márcsak az anyaga miatt sem.
2021. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan nem nő vagyok, de az a különbség hogy a bikinit úgy választják hogy más is látja őket benne. A fehérneműt úgy választja hogy maximum a párja látja benne, tehát sokkal intimebb
2021. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%

Nekem viszonylag nagyobb melleim vannak, ezért mindig olyan bikini felsőt választok aminek van felül is valami anyaga hogy ne mutasson olyan sokat. A melltartóim viszont nyilván normál melltartók amik dekoltáltak. A bikini alsóm normál bugyi, amúgy viszont tangát hordok.

Bikiniből és fehérneműből is ezer fazon van, nem mindegy melyik mennyit mutat.

2021. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Szerintem normális férfi sem mutogatja magát idegeneknek alsógatyában.
2021. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%

A fürdőruhát arra találták ki hogy ne vegyél rá semmit, a fehérneműt (már amelyiket) meg arra, hogy más ruha alá vedd.

Ehhez hasonlóan, ha fürdőruhát veszek fel, akkor nem tervezek mást (mondjuk arra az időre amíg a strandon vagyok), míg a fehérneműt meg más ruhák alá veszem, és nem nagyon tervezem mutogatni.

De ha belehondolsz, ha nyár van és strandra mész, akkor se fürdőruhában meg papucsban slattyogsz a metrón, meg a városban, mert te most strandra mész. Pedig az fürdőruha.

2021. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
84%
Hát engem az is zavar amikor valaki bikiniben megbámul. De mit tehetnék? Pulcsiba nem mehetek strandra sajnos, mer akkor mégjobban megbámulnának :) (utálom is a strandokat de párom szereti, miatta elmegyek néha)
2021. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%

Ha zavar, az azért van, mert nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy fehérneműben láss. Nem vagy a párom, nem vagy közeli barátnőm, nem vagy orvos, stb.

A fehérnemű és a fürdőruha pedig még mindig kettő teljesen más dolog.

2021. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
21%

Mert zavartak. Lásd eddigi válaszokat. Agymosás az egész. Ha van két ugyanolyan ruha, egyik fürdőruha, másik nem, akkor nincs különbség.


Engem nem zavar. Az se ha meztelrnül látnak.

2021. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
81%
Engem baromira nem zavar. Nem hiszem, hogy tudok újat mutatni. Nyilván nem mászkálok a kertben meg az utcán fehérneműben vagy ha jön hozzám valaki akkor sem, de ha valaki meglát, akkor na bumm. Volt egy jó vagy egy rossz napja. Ízlés kérdése. :D
2021. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!