Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne? Lattam egy...

Kalala1 kérdése:

Bunkóság lenne? Lattam egy molett holgyet sétalni, és ahogy sütött a nap a ruhájára, valahogy minden latszott alatta a bugyi, melltartó minden. Szoltam neki illedelmesen, es kozolte velem hogy milyen bunko vagyok és még nézem is őt. Hölgyek reakció?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok holgyek válaszára hogy ők hogy itélik ezt meg. Tényleg bunkóság?

2020. júl. 13. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt túl tapintatos, az biztos... Miért érdekel téged, hogy vadidegen emberek miben vannak az utcán? Ha nem tetszik, ne nézz oda.
2020. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Bunkó vagy, mi közöd hozzá?! Ráadásul képes vagy beszólni is.
2020. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, gondolom, kamu kérdés, de azért válaszolok. Ilyenért nem illik szólni egy idegennek. Barátnődnek, anyádnak, húgodnak, bárkinek, akivel bizalmi kapcsolatban vagy, szólhatsz, másnak nem, illetlen, megalázó, bunkó dolog.
2020. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Mindketten bunkók voltatok.

Kezdjük azzal, hogy TÉGED zavart az öltözködése. Neki nem volt baja vele, meg másnak se.

Ő meg tipikus bunkó volt, kár részletezni.

2020. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem zavarba jött, hirtelen csak így tudta lereagálni

44/N

2020. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, és ez is a tipikus bunkó ismérve.
2020. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem van az a "divatbaki" ami miatt érdemes szólni, mert látszik, hogy véletlen lett úgy a dolog... pl. ha a szoknya egy része véletlenül be lett tűrve a harisnyába, vagy ha WC-papír ragadt a cipőre, maszat van a fogában. Ha ilyen jellegű dolgot látsz, ami valszeg az elindulás pillanatában is így nézett ki, akkor nagy valószínűséggel vagy lesz.ja, vagy direkt öltözött így, és nem érdemes szólni... ő meg pont úgy volt vele, hogy neki így tetszik, de beszóltál neki és nézegetted.


Ráadásul azt pláne nem értem, hogy miért kellett kiemelned, hogy molett volt a nő, mert az ilyen szett a fitneszmodellen is elég közönséges viselet (vagy attól függ, mennyire gáz, hogy hány seggperverz férfinek áll fel a látványtól a farka?)

2020. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem voltál bunkó, hanem normális és figyelmes. Ha valaki nem nézi meg mikor kilép az utcára, hogy lép ki,. és valaki jó szándékból finoman szól neki, azt illik megköszönni és meg is kell köszönni.
2020. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Vigyázz, manapság ez durva zaklatásnak számít! Lehet, hogy a csaj azóta metoo-hesteggel pózol a fészbukk-profilján!
2020. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Sok ember nem tud, ill. nem akar különbséget tenni Magyarországon az ÉPÍTŐ ÉSZREVÉTEL és a BESZÓLÁS között. Husánglandon nem is lep meg ez a mentalitás. Teszek a pontozásra: Velem is előfordult, hogy az Arany János utcai metrómegállóban egy hölgyet vettem észre, akinek le volt hátul húzódva a cipzárja a szoknyáján. Diszkréten felhívtam arra a figyelmét, hogy a világért sem zavarba hozni akarom, de ha már a nő társai annyira "szolidálisak" vele, hogy közömbösen nem segítenek a figyelme felkeltésében, akkor tennék egy építő jellegű észrevételt. Mondtam neki, hogy semmit nem akarok tőle - és főleg nem zavarba hozni akarom. - miután tovább sétálok diszkréten, igazításra szorulna a szoknyája hátulján a cipzár, mert le van húzódva. Tettem is, amit ígértem, de mielőtt tovább mentem volna, MEGKÖSZÖNTE az ÉPÍTŐ jellegű észrevételt. Persze ennek is kell, hogy legyen stílusa, - nem beszólni kell, és főleg nem úgy, hogy minél nagyobb számú ember előtt égjen az üzenet címzettje, - hanem fordítva. Semmi probléma nem volt, - egyszerűen megköszönte és mindenki ment a dolgára tovább. Normális ember azonnal felfogja, hogy mi történik az ő érdekében és mi az, ami nem kifejezetten így van. Ez a nő normálisan reagálta le a jelzést. -Tehát a jelzés fogadásának stílusa sem mindegy, - mert a jelzést fogadó embert is minősíti a stílusa.
2020. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!