Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki anyagi érdekből lesz hajléktalan, nem azért, mert rászorul?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 14:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Tényleg kár volt kiírnom, nem számítottam rá, hogy valaki idegösszeroppanást kap tőle. :D Hallottam ilyet és érdekelt ki mit gondol, elnézést kérek!
2021. febr. 16. 14:29
 12/27 anonim ***** válasza:
37%
Igen létezik. Senki nem az utcán született. Nem marad otthon, lusta dolgozni, igénytelen, másokat nem tud elviselni, együttműködésre nem hajlandó élősködő.
2021. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

De írd le pontosan, hogy mire gondolsz.

Mert ha arra, hogy a koldus a maga ura, akkor ahhoz nem kell hajléktalannak lenni, elég vállalkozónak lenni.

+ én ezt nem sorolnám az előnyökhöz, mert ezek az emberek jellemzően nem tesznek félre "nyugdíjas korukra". De általában meg se érik az öregkort (ne tévesszen meg a külsejük, nem 80 évesek)

2021. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%

#11

Szerintem itt az egyetlen idegbeteg te vagy, ez látszik a válaszaidból!

És még mindig nem válaszoltad meg, hogyha valaki nem szorul rá, az milyen anyagi érdek reményében lesz hajléktalan?

Pedig lehetne rá válaszod, hiszen "hallottad valakitől!"

Ja és nyugi, nyugi!:D

2021. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%
Anyagi érdek, hogy nincs albérleti díj/hitel és rezsi, de munka se úgyhogy ha kiszámoljuk, mindenhogy a normális élet nyer (több pénzed lesz).
2021. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem szorul rá, de anyagi érdeke miatt lesz hajléktalan?

Írnál erre példát?

2021. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét hajléktalanról nem tudok, de olyanról igen, aki eljátssza, hogy az, vagy hogy mozgássérültnek, betegnek állítja be magát azért, hogy koldulhasson.
2021. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Kolduláshoz nem kell hajléktalannak lenni.
2021. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Magyarországon nem, télen nincs esélyed. Nyáron még eltart a természet, de télen csak a vadorzásból tudnál megélni és szinte minden magánkézben van, sok helyen még az erdők is körbe vannak kerítve és nem a vadak végett. De mondjuk Hawaiion simán eltengődne az ember, mondhatni boldogan élne mint csöves.
2021. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%
Egy agresszív kommentelő volt, a többiek szerintem normálisan válaszoltak neked. Más országban simán lehet, hogy előfordul, de a hazai viszonyok között ehhez nem adottak a feltételek.
2021. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!