Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság megkérni a másikat...

Bunkóság megkérni a másikat akivel egy szobában beszélek, hogy hagyja magán a maszkot, mert tartok a vírustól?

Figyelt kérdés
Ti fent hagynátok, ha a másik ilyent kér?
2021. febr. 18. 04:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Fent hagynám, semmi probléma nem lenne belőle. Miért is kéne emiatt negatív véleménnyel lennem róla? Ha ő így akarja megvédeni magát, és ezzel komfortosabbá tesem számára a helyzetet, akkor mi a probléma? Nekem semmibe nem kerül a maszkot fennhagyni,nem olyan nagy kérés ez. Komolyan nem értem, mi a bajuk ezzel az embereknek.
2021. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

#11

Tudod mindig kell valami ami miatt lehet rinyálni. Most egy jó ideje ez a maszk a rinya tárgya :)

Én sem értem mi olyan nehéz benne, hogy felvegye az ember. Természetes, hogy senkinek sem kényelmes, de azért hisztizni nem fogok miatta :D

2021. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem bunkóság, csak hülyeség. Sikerült benyelned a média agymosását. A vírus a szemen keresztül is fertöz, csak mondom.:)

Attól, hogy nonstop rettegsz, még nem fogsz tovább élni, sőt.

Van az észszerű higiénia, és tisztelet, hogy pl nem mászok a másik ember arcába, és van az agyament rettegés, hogy még a wc re is vegyvédelmi ruhában megyek.

2021. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

#13 teljesen mindegy, hogy mit hisz vagy mit nem hisz az aki erre kéri a másikat.

Sokkal inkább számít, hogy mi a reakció rá, hogy tiszteled-e annyira, hogy eleget tegyél a kérésének, hiszen olyan rettenetes nagy nehézség, és kényelmetlenség nem jár vele.


A sok "meg lesz a véleményem róla"-nak meg üzenem, hogy ezer és egy olyan dolog van, amiért a másiknak lesz meg a véleménye rólad. Pont.

2021. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%

Ha olyan helyen vagyok ahol kötelező viselni, akkor le sem veszem.

Ha meg olyan helyen vagyok, ahol nem kötelező viselni, akkor senki kérésére nem raknám fel.

2021. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

A média agymosás gyíkemberek Soros csak én tudom az igazságot...


Amúgy alap lenne, hogy ne megkérni kelljen rá, hanem automatikusan hagyja magán.

2021. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem. De ahol nem kötelező maszkot hordani (ez kb a magán lakásod), akkor persze felvenném, csak nem érteném. Rokonaim nem kérnek rá, aki meg ennyire fél a vírustól telefonon is hívhat.
2021. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Fel.

Egyebkent eloszor ugy olvastam, hogy akivel egy szobat berelek. Wtf? :D

2021. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
*fent
2021. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%
Te jó isten....
2021. febr. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!