Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztek betanitott...

Jelentkeztek betanitott munkára es ha felhivnak es nincs nálam toll se papír hogy leírjam a részleteket akkor bunkosag megkérni hogy küldje el nekem sms-ben?

Figyelt kérdés
Pl hogy mikor kell menni meg hova meg ilyeneket nincs lehetőség pont leírni akkor bunkosag azt mondani hogy küldje mar el nekem sms ben a részleteket??

2018. júl. 3. 12:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*jelentkeztem
2018. júl. 3. 12:26
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért ennyit meg tud jegyezni az ember.

Vagy ha tudod, hogy majd hívni fognak, akkor legyen nálad papír és toll.

2018. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A telefonon van, vagy lehet rá tenni hívás rögzítőt.
2018. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem bírom megjegyezni, még pin kód sincs a telefonomon se mert azt is elfelejtem. Csak példaként írom.
2018. júl. 3. 12:38
 5/14 A kérdező kommentje:
Erre a szar telefonra nem lehet hívás rögzítőt tenni. Ez egy hulladék. Majd ha lesz fizetésem akkor majd akarok venni egy jó androidos telefont.
2018. júl. 3. 12:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A mobilok világában már egy hívó fél sem várja el, hogy azonnal készenlétben légy mindenre, és legyen nálad pl. toll. Hívhat a tömött buszon, vagy az orvosi váróban, ilyenkor azért meg szokták kérdezni, alkalmas-e az időpont. Illetve a beszélgetés végén elmondják, hogy a megbeszélteket e-mailben is elküldik. Ha ezt nem ajánlja fel, kérd meg rá udvariasan. Egyáltalán nem bunkóság, az a bunkó, aki ezt nem ajánlja fel.
2018. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Az email az még jobb is az legalább ingyen van.
2018. júl. 3. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, de egyszerűbb lenne megjegyezni.
2018. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz 2 egyszerű dolgot megjegyezni,akkor hogyan akarsz dolgozni?Ott is le fogsz majd mindent írni?

Annyit fognak mondani,hogy xórakor,x helyen jelenjél meg.

2018. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na felhívott az egyik. Azt mondta ket muszak. A délelőttös heten túlórázni kell. Meg szombatozni is kell délelőttös heten meg délutános heten is. Manapság az összes gyár ilyen?? Ez igy nagyon szar mert csak aludni fogok hszajarni szinte.
2018. júl. 3. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!