Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre kevesebb ember maradt...

Egyre kevesebb ember maradt akivel tudok beszélgetni veletek is volt ilyen? 26/F

Figyelt kérdés
mostanában egyre jobban úgy voltam az emberekkel hogy aki menni akar arra rá kell adni a kabátot is... jól teszem szerintetek? nektek mindig van kivel beszélgetnetek ha szeretnétek?
2021. febr. 22. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb sajnos, valahogy nem fontos már az embereknek a barátság.
2021. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nekem nem is barátokra lenne elsősorban szükségem hanem csak simán olyanra akivel lehet beszélgetni xD...
2021. febr. 22. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:
És miről? Mert ha csak általános dolgokról, azt bárkivel lehet. Ha magadról vagy a másikról, az már barátság, mert bizalmas dolgokat mondasz el neki.
2021. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs konkrét téma amit megvitatnék,csak a tudat hogy ha beszélgetni akarok akkor van kivel,ennyi :D
2021. febr. 22. 01:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Baràtok nincsenek. TV sincs.
2021. febr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem sincs TV-m hálisten barátaim meg vannak de én nem szeretek mindent egy-ket emberre bízni...szétosztott tudás kell...:D
2021. febr. 22. 03:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy emberrel tudok csak már évek óta. Jó lenen többel, de ez van.
2021. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!