Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lennél mérges a...

Mennyire lennél mérges a kollégádra?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi is megtörtént velem, egy kolléganőm kegyetlen betegen jött be egyszer, majd szép lassan mindenkin átment az influenza. Emlékszem, már csak én voltam az utolsó mohikán az irodában azon a hétfőn és boldogan kihúztam magam, hogy én bezzeg hétvégén megúsztam a betegséget. Mígnem délre totál belázasodtam, ezzel nyerve magamnak 1 hét ágynyugalmat. A hazaút óráknak tűnt és csak otthon konstatáltam, hogy egy álló napot lázasan, influenzásan dolgoztam végig.

2021. febr. 22. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés már volt.
2021. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Fejfájás és a láz nem ugyanaz.
2021. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Smennyire. Ostoba. Szülei nem tanították figyelmességre.
2021. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vagyok lepontozva,akkor is volt,megkeresni,belinkelni nics kedvem,ugyanazt a szöveget másoltad be most is.

Amúgy meg ajánlatos egy teszt,nem biztos,hogy infulenza volt az.

2021. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tuti influenza volt
2021. febr. 22. 14:34
 6/8 Jól van ez így? ***** válasza:
2021. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért kellene haragudni rá? Ő se tehet arról, hogy megfázott és talán a nap kezdetén még rajta se látszódott, hogy elkapott valamit. Ahogy a te esetedben is.
2021. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2021. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!