Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így mérges lennél a kollégádra?

Így mérges lennél a kollégádra?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi is megtörtént velem, egy kolléganőm kegyetlen betegen jött be egyszer, majd szép lassan mindenkin átment az influenza. Emlékszem, már csak én voltam az utolsó mohikán az irodában azon a hétfőn és boldogan kihúztam magam, hogy én bezzeg hétvégén megúsztam a betegséget. Mígnem délre totál belázasodtam, ezzel nyerve magamnak 1 hét ágynyugalmat. A hazaút óráknak tűnt és csak otthon konstatáltam, hogy egy álló napot lázasan, influenzásan dolgoztam végig.

2021. febr. 12. 14:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, magát a munkánkat mi is nagyon szeretjük, bár a jelenlétünkre szükség van, ezért aki menni bír az jön be. Náthával, torokgyulladással alap, hogy megyünk.
2021. febr. 12. 15:57
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnökség nem engedi a betegszabit, rájuk lennék mérges, nem szegény kollégára, akinek betegen be kell mennie, mert különben kirúgják, és mehet a híd alá / nem tudja a gyerekét eltartani.
2021. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!