Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy általánosságban...

Boldog vagy általánosságban az életeddel?

Figyelt kérdés

Csinálnál valamit másképp/választanál másik szakmát, ha visszaforgathatnád az időt?


Ha igen, mi akadályoz abban, hogy most változtass?


(kort is kérnék, ha nem gond)



2021. febr. 22. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Összességében boldog vagyok, bár van egy-két dolog, amin éppen változtatok.
2021. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Egy istenverése az életem. Minek kellett anyámnak kiszarnia engem erre a bolygóra.????
2021. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy általában igen, elégedett vagyok. Viszont ha visszamehetnék a középiskolás éveimbe, mindenképpen nyitottabb lennék a velem egykorúakkal és többet járnék iskolán kívüli programokra, még akkor is, ha ezért sokat kellene utaznom. Mindezt azért, mert ugyan barátaim vannak, de társaságom, akikkel eltudnék járni kikapcsolódni, szórakozni nincsen és soha nem is volt. A Covid miatt sajna ezen nem igen tudok most változni.

21/F

2021. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es: Jó ezt olvasni, sok sikert a változtatásokhoz!


2-es: Mi keserített el ennyire?

2021. febr. 22. 17:53
 5/12 A kérdező kommentje:
5-ös: Nem vagy elkésve semmivel! Legalább tudod, mi hiányzik, így könnyebb lesz majd tenni érte, mikor lesz lehetőség :)
2021. febr. 22. 17:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Autista spektrumzavarom van, az alapvető társadalmi interakciókat is tanulnom kell. Amúgy tanulom is, érek azért el eredményeket.

Rossz a logikai készségem, ezt sikerült valamennyire fejleszteni. Viszont nekem a fejlesztés után is csak átlagos...

Az állóképességem, izomerőm abszolút nulla. Gimiben jártam gyógytornára, gyógyúszásra, azóta pedig magamtól igyekszem eleget sportolni. Mégis...

Szingli vagyok 28 évesen, 7 éve se-veled-se-nélküled "barátságban".

Az egész életem tanulásra ment el, pénzem mégis annak a negyede, mint amennyivel útnak indítottak.

2021. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
8-as: A szavaidból úgy veszem ki, hogy próbálod kihozni magadból a maximumot, ami mindenképpen dicséretes! Sok "egészséges" emberben nincs ennyi kitartás. Erre nyugodtan lehetsz büszke! :)
2021. febr. 22. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Boldog vagy általánosságban az életeddel?":

Nem vagyok boldog, mert nap, mint nap művelek "ezt elb¤tam", "ezt megint elb×tam" műveleteket, amikből nem tanulok.


"Csinálnál valamit másképp/választanál másik szakmát, ha visszaforgathatnád az időt?":

Igen, de ahhoz előtte vagy egy agycsere-, vagy egy nagy agyi Format C:/S kellene... Nem ezt a jelenlegi területet választanám magamnak.


"Ha igen, mi akadályoz abban, hogy most változtass?":

Volt, hogy elvégeztem 1-1 képzést, tanfolyamot, de valami, talán egy indítószikra hiányzik belőlem, hogy elinduljak ezen területeken, vagy legyen merszem. Nagyon intro vagyok. (F39)

2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem vagyok boldog
2021. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A magánytól eltekintve boldog vagyok, bár én is szívesen visszamennék az időben, hogy gimiben kicsit nyitottabb/kevésbé félénk legyek. Többet kellett volna korombeliek társaságában lennem, hogy szorosabb barátságok alakuljanak ki. Szerencsére több barátom is van, de olyan spontán kiruccanós, programszervezős sajnos nincs, ahogy párkapcsolatom sem..

Viszont más téren elégedett és boldog vagyok, csak mostanában sokszor előjön a magány-téma.

20/L

2021. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!