Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Falun miért érdekli a postás,...

Falun miért érdekli a postás, hogy mi van a levelemben és a csomagjaimban?

Figyelt kérdés
Anyát próbálja füzögetni a postas, hogy miért kapok innen-onnan levelet, illetve mi van a csomagomban. Mi köze hozzá a postásnak mit kapok?

2021. febr. 23. 09:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%
Igazi falusi suttyó szokás.Jobban jársz ha nagyvárosba költözöl.
2021. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell falura általánosítani?

Amúgy jogos a felháborodás, semmi köze hozzá. Nem kell udvariaskodni, meg kell mondani, hogy semmi köze hozzá, de azért köszönjük a kézbesítést.

2021. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Unatkozó falusi parasztok.Tényleg jól teszed ha elköltözöl...
2021. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
Mert ismer és kíváncsi. Itt a postás bele is néz. Biztos forrásból tudom. Ki tudja nyitni és vissza is tudja csinálni. Ezért mindent tud. Undorító hely a falu, nagyon szeretnék majd valami élhető városba elköltözni.
2021. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Gergő012 válasza:
49%
#3, Nem feltétlen tenné jól ha elköltözne, ha nem akar városi sznob lenni.. ha már általánosításnál tartunk.. (inkább vagyok vidéken paraszt mint betondzsungelben köcsög)
2021. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

Biztos tetszel neki, és féltékeny.


De ez amúgy nagyon necces, mert sérti a személyiségi jogaid, pláne, ha odáig jut, hogy bele is néz.

2021. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag más leveleiben turkálni ugyanúgy bűncselekmény.


Volt vmelyik nagyobb városba, hogy a postás nő a nagybátyja alagsori pincéjébe vitte a leveleket, számláktól, kezdve személyes levelekig. Az emberek meg nem tudták befizetni a számlát, a postás nő lebukott, és a rendőrség intézkedett.

2021. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
12%

Már megint kezded....????


Megint megnézték, hogy milyen fürdőbugyit postáztál? :-DDD

2021. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
4-es vagyok, igen bűncselekmény de a mi postasunk nem nyúlja le a levelet csak elolvassa aztán ki viszi. Sajnos nem lehetne rá bizonyítani úgyse. Beteg az a nő, nincs élete.
2021. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
budapesten voltam csomagos postás. itt nem érdekli a postást, hogy mi van a dobozban, nem is ismerjük a cimzettet. viszont állandóan azt kérdezték: mi van a csomagban? ez melyik megrendelésem? mind a négy termék benne van a dobozban? hiába mondtam, hogy 100+ csomaggal indulok reggel, még ha érdeklene is mi a csomag tartalma akkor sem lenne időm és energiám azt vizsgálni, hogy ki mit kap. nálatok a postásnak biztosan nincs saját élete, azért ennyire kiváncsi.
2021. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!