Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a 24-es villamossal...

Budapesten a 24-es villamossal rendszeresen közlekedni veszélyes?

Figyelt kérdés
Nem éppen a legjobb környékeken vág át, ezt tudom. De aki jár vele, az milyennek látja? Előfordul, hogy mondjuk belédkötnek, vagy pusztán érdekes alakok szállnak fel, utaznak és semmi gond? A járvány alatt változott valami?

2021. jan. 29. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem veszélyes. Ha nem csinálsz semmi extrát, nem kötnek beléd (értsd: ne nézz sokáig senkire, viselkedj természetesen) sehol.
2021. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem olyan gáz. Vannak sokkal rosszabbak is. Az tény, hogy néha felszáll rá pár érdekes állat, de nem nagyon szokott nagy atrocitás lenni.
2021. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Régebben azzal jártam dolgozni, de a mai helyzetről nem tudok nyilatkozni. Amúgy a helyzet tényleg az, hogy ne keresd a bajt, ne állj bele kötözködésbe, ha valaki furcsán néz ki, akkor nagy ívben kerüld ki, ha valaki hőbörög menj arrébb vagy szállj le.

A 99-es busz durvább, pár éve még azzal jártam, hát többször volt olyan hogy egy csávó egy döfésre álló késsel a kezében mászkált a buszon, egyszer meg egy valószínűleg drogos pasas üvöltözött és rémisztgette az utasokat.

2021. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan járj vele. Ha van is balhé, az nem random kívülállók, hanem a környék kevésbé jól szituált lakói és “üzletemberei” között van.
2021. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, hogy köpés, hányás, qeci, kutyaszar van az ülésen, pénzt koldulnak tőled, rágyújtanak a cigarettára, és ha valaki rá merészel nézni a dohányzóra, azon elnyomják a csikket. Néha támad egy kis szóváltás, dulakodás. Vagy az anyja rúgja, veri a földön a gyereket, és üvölt, hogy most megdöglesz. De annyira nem veszélyesek, mert arrafelé 10 embernek van 15-17 lába, 150-170 foga, vagy 50 kilósak és amúgy is részegek, vagy 150 - és akkor mozogni alig tud, szóval inkább szánalom az egész.
2021. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
És addig ez nem is fog változni semmit, amíg a többi utas birka és nem mer fellépni ezek ellen az emberméretű patkányok ellen. Én annak voltam szemtanúja, mikor előbukkant egy valódi férfi, aki szó szerint lerúgott a 42-es villamosról egy ilyen társadalmi szemetet. De sajnos az ilyen cselekvőképes embertársból kevés van. Pedig több kéne. Sokkal.
2021. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
#6 Persze, miután 10-ből 9 késsel mászkál a zsebében, és nem sokunk akarja egy pengével a hasában végezni a 24-esen. Majd ha változnak ennek a rohadt országnak a törvényei, és jogosult leszel mások megvédésére, akkor lesz itt cselekvőképesség. Ha valaki késsel fenyegetőzik, és én leszúrom a sajátommal, engem fognak előállítani, ő meg az ártatlan kisebbségi áldozat lesz.
2021. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, vegyesek a válaszok: van aki szerint csak dzsumbi alakok vannak, mások leírása szerint könnyű beleszaladni egy késelésbe, rossz esetben a sajátodéba. Ha mondjuk nem akarom megregulázni a villamoson cigiző véglényeket, meg normálisan hajtom el a tarhálókat, akkor mennyire esélyes, hogy csak úgy belémkötnek utazás közben?
2021. febr. 1. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak. Esély van, de azok inkább esténként a tizedik feles után kóborló random alakok, akik most nem igazán vannak a kijárási tilalom meg a szórakozóhelyek bezárása miatt.

Békeidőben sem fognak csak úgy kötekedni, általában akkor van balhé, ha rájuk szól valaki valami miatt. Sokszor utazom a 24-esen (nem csak csúcsidőben), még csak nem is láttam olyat, akitől óvnom kéne magam...pedig az egész vonalon utazom.

2021. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

9-es!


Szerinted mennyire érdekli őket a kijárási tilalom?

2021. febr. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!