Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap délután 20-21 fokban...

Tegnap délután 20-21 fokban pólóban mászkáltam kint a városban, miközben sokan kabátban voltak jó idő ellenére is. Furcsa lehettem pólóban?

Figyelt kérdés
Nem fáztam egyáltalán, jól éreztem úgy magam. Furcsa lehetett mégis, hogy pólóban voltam, miközben sokan meg kabátban?
2021. febr. 26. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy egyesek furcán néztek rád,igen. De ez szímítson,ha te így jól érezted magad,egészségedre. Speciel én is így vagyok ezzel.
2021. febr. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pólóban mászkálok 😱😱😎
2021. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kabátban éreztem magam furán, meg nagyon sokan voltak egy szál pólóban. Igaz a kabát alatt csak póló volt, de elég melegem volt.
2021. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Most könnyen megfázhattok. A baj az hogy a szervezetetek most egy kicsit jobban hozzá van szokva a hideghez, és sokkal melegebbnek érezhetiktek azt a hőmérsékletet, amit egyébként ősszel már hűvösnek ítélnétek meg. Szóval csak óvatosan.
2021. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hőmérséklet számít. Miért fázna meg 21 fokban? Aki ilyenkor kabátban van az utcán, az otthon is kabátban van? Mert a lakásban is 21-22 fok van normál esetben. Én is pólóban voltam, a kabátosok a furcsák.
2021. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg azért voltak a többiek kabátban, mert reggel még úgy mentek el otthonról, és inkább felvették, minthogy cipeljék. Nem olyan bonyolult ez.
2021. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
senkinek fel se tűnt
2021. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!