Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azon változtatni hogy a...

Lehet azon változtatni hogy a babám senki másnak nem engedi, hogy megfogja?

Figyelt kérdés
Ha otz ülök vele a szobába jól eljátszik idegenek, rokonok kozott, de ha kimegyek a szobabol sirni kezd, es ugyanez van akkor is ha valakinek a kezebe adom. nagyinal is sir, pedig hetente jon. apanal nem sir. az igaz hogy szinte csak velem van, de mindig is odaadtuk a kezebe mindenkinek aki megakarta fogni (sot annak is aki nem akarta:) hogy ezt elkeruljuk...ennek ellenere nagyon anyas, 5 honapos kora ota (most 8 hos). mindenkire mosolyog nagyon nyugodt baba de ahogy valaki kezebe adom hiaba allok ott es bohockodok neki uvolt hogy vegyem vissza.
2015. ápr. 2. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehet. Ha sír másnál, akkor te ne menj a közelébe. Nagyon magadhoz szoktattad, azért nem marad meg másnál.
2015. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt probaltuk de igy se ment.
2015. ápr. 2. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen. Majd elmúlik idővel.
2015. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

8-10 hónap között van az első szeparációs szorongás, utána 1,5 évesen tér vissza


(amúgy érdekes, én babám 5 hósan nagy dumás volt mindenkit levett a lábáról, mindenkihez "beszélt" artikulált, mint aki mérhetetlenül fontosat akar mondani, szemeit közben nagyra nyitotta, ahogy eljött a forgás, kúszás, stb ideje, úgy már nemigen kommunikált, csak 10 hósan tért vissza és nem is olyan intenzíven mint 5 hósan, de már szótagok)

2015. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*de biztosítsd arról, hogy mindig ott vagy ha szüksége van rád, ahogy benned megbízik, úgy tud másokban, a világban és önmagában is.
2015. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de 5 hos kora ota szeparal?? a beszeddel nincs baj dumal mindenkihez meg mondom el is jatszik mindenkivel csak ne fogjak meg es ne menjek ki a szobabol.
2015. ápr. 2. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

5 hósan nemhinném

de nem tudom milyen kapcsolata van veled, tud e benned bízni


azok a babák nem félnek, akik igen


de csak találgatok

2015. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát ezt így én sem tudom nem látok a buksijába erre így nem is gondoltam :) régen nem is volt ezgond, 5 hónapos koraig siman itt tudtuk hagyni orakra a nagyiekkal (de azert nem sokszor fordult elo, tehat az se lehet gond hogy sokat hagytuk magara).

ugy gondolom teljesen normalis a kapcsolatunk, ha reszerol nincs bizalom annak mi jele lehet? mondjuk enni minden megeszik, elfogad, egyedul alszik el az agyaban cumival, ezek arra utalnak hogy bizik benne hogy en ott vagyok ha kell ha barmi van.

2015. ápr. 3. 02:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem bizalom kérdése! Nem biztos, hogy azért akar veled lenni, mert fél vagy nem bízik benne, hogy visszajössz lehet, hogy csak simán úgy érzi jól magát, ha anyához bújhat! Szerintem csak szüksége van a fizikai kapcsolatra anyával! A kislányom is ilyen volt mindig, most 4 és fél éves szelídült a helyzet, de bárki van nálunk pár percenként hozzám szalad kér egy puszit, aztán fut tovább! Hozzáteszem, soha nem adtam senkinek oda, mert nem akart! Ezt nem tudod elkerülni, ha odaadod, ha nem, a személyisége határozza meg, hogy mit fogad el és mit nem! A szeme színét sem tudod befolyásolni, ő ilyen!
2015. ápr. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene ezt erőltetni? A te babád ilyen, hogy nem annyira bizalmas idegenhez. Ez teljesen normális. Pláne 8 hónapos korban!

Ne adogasd oda másnak, ha nem esik neki jól.

2015. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!