Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták mióta itthon...

Egyetemisták mióta itthon vagyunk titeket is úgy kezelnek a szüleitek, mintha 15 évesek lennénk?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 07:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Amíg az ő kenyerét eszed, addig ez teljesen normális.
2021. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem.

Rengeteget dolgoznak,nekem is sok órám van, ha végzünk mindig leülünk beszélgetni, de sosem veszem észre, hogy gyerekként kezelnének. Inkább az zavaró, hogy sokszor korlátozza őket az otthoni dolgok elvégzésében, hogy óráim vannak.Porszívózás,szerelés stb.

2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem
2021. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez akkor nagyobb baj, ha több testvér van és az öcsém lusta tanulni és téged húznak oda, hogy te csináltad meg(tésztát nem fogom meggyúrni neki majd, ha marad az egész kövi évben) a másik mellett nem lehet tanulni, mert kuss a nevem. Legalább hangosabban nem tanulhatók helyette "magamban". Kösz, mire le eset nekem, hogy én csendben szövegböl nem tanulok meg semmit nagyjából a szövegből gimi felénél. Ha nem ugyanaz tanuljuk, akkor pláne nagyobb baj. Nekem kuss reggel 6-tól éjfélig, mert addig vannak ébren és nézzik a tv a szobában éjfél közepén. Én nekem meg fülldugó meg szem maszk kellett éjszakára már, mert ez nem állapot nekem, hogy mondja aludni szeretnék és nem egy mosott rongy egésznap legalább. Nyolckor lesz órám, úgyis ráérsz nem, mondja, aki 10 kell fel nekem. Kislakás méghozzá.
2021. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Tessék? Egy mondatot nem írtál le helyesen.
2021. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!