Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők idegesítőek és antipatik...

A nők idegesítőek és antipatikusak,a férfiak kedvesek a marketplacen?

Figyelt kérdés

Ez amúgy kijelentés, de miérr van igy?


Mi ennek a pszochológiája?

Ha alkudni merek akkor a fiúk keszségesek, a nők meg kb kikelnek magukból hogy mit képzelek én hogy alkudozok?


Idióta picsák, hogy mennének a francbaaa.


Üdv

Egy nő


2021. febr. 27. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek a fordítottja is megtörtént már velem, hogy egy hordozható grillsütőt értékesítettem 18000 Ft-ért, és egy eléggé nagypofájú nő jött ki, aki a felét le akarta alkudni, mert volt egy kis felületi sérülés a sütőlapon. Mondom neki, hogy rajta kívül van még 3 komolyabb érdeklődő, vagy ennyiért viszi el (illetve ezt megközelítő összegért), vagy akkor nekik adom el. És megsértődött persze. Utána jött egy korrektebb érdeklődő, aki elvitte ennyiért és külön az én kérésemre még képet is küldött az üzlet után, hogy mit sütött rajta először (engem tényleg érdekelt, hogy csirkemellet és bébiburgonyákat sütött rajta).


Egyébként férfi érdeklődőkhöz többször volt szerencsém, ők se voltak mindig korrektek különben, de más szempontból. Lényeg, hogy mindkét nemmel vannak problémák, amikor üzletre kerül sor, de általánosságban az tényleg igaz, hogy a férfiak könnyebben kezelik ilyenkor a konfliktust és jobb az üzleti és műszaki érzékük. Viszont a férfiak hajlamosabbak beszólogatni, szakértőt játszani, vagy bármi. De ebbe inkább bele se menjünk. Egy időben lázasan próbálkoztam a Marketplace-el és elég szép összegeket tudtam belőle keresni, de nem éreztem úgy, hogy megérte-e volna. Az esetek harmadában volt konfliktus, macerásak voltak a vevő igényei, postázni se szerettem, meg elhurcolni személyesen, meg kb. 70-80 üzlet után azt mondom, hogy nem is vágyok ilyen módon az emberek társaságára. Amúgy is sok mindent eladtam már, amit lehetett.


20/F

2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

"Idióta picsák, hogy mennének a francbaaa."


Jó nagy öngólt rúgtál, mert ilyen stílussal te sem vagy jobb, anyuskám.

2021. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Ilyen béna beszólással én elszégyellném magam? Komolyan ennyi jön ki belőled? 😂
2021. febr. 27. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem beszólás volt, csak tény. Ha mindenkivel ilyen stílusban kommunikálsz, akkor mások is bunkók lesznek veled.
2021. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!