Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akivel...

Van olyan ember, akivel legszívesebben szóba se állnál, de muszáj, mert a rokonod/munkatársad/szomszédod, stb?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Van
2019. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szinte az összes ismerősömmel így vagyok.
2019. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akivel "muszáj" szóba állni, legfeljebb munkahelyen lehet, rokon, szomszéd esetében nem megyek bele ilyen helyzetbe, elkerülöm, nem beszélek vele.
2019. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Van.
2019. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van.
2019. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Rokonom... 😂 Hol nem szaromle a közös dns-t, ha egy gyökér? Nem vagyok az a seggnyalós fajta, főleg nem a családommal. Attól, hogy ide kerültem, nem kell elviselnem egy percig sem senkit.


A munkahelyen van egy ember, aki folyamatosan akkor jön be az irodába, mikor a két kollégám nincs ott és mindig engem csesztet. Egy ilyen kapuzárási pánikos 50-es kan, aki azt hiszi valahol mélyen, hogy otthagyom a páromat miatta. Mindenesetre ritka taszító, folyamatosan engem bámul és legszívesebben megmondanám neki, hogy a jó anyádat már, de jó lenne még itt lenni gyakornokként márciusig, hogy elkömyvelhessek magamnak fél évet.

2019. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, munkatárs. Már akkor ökölbe szorul a kezem, amikor meghallom a hangját. Próbált velem jópofizni, de szakmai dolgokon kívül nem vagyok hajlandó egy szót se hozzá szólni. Mindenki olyat, aki iránt így éreztem, el tudtam távolítani az életemből (rokonokat beleértve), de munkahelyen nem tudom ezt szabályozni. Szerencsére a jelenlegi helyemen csak egy ilyen személy van, az bőven elég.
2019. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam van ilyen, aki abban a tévképzetben él szegény, hogy mások vezetésére született, aztán sértődötten műbalhézik, amikor belefut abba, hogy még sem. A másik, amiért rokonlelkek vagyunk, hogy csak azt hajlandó megcsinálni, amit ő értelmesnek ítél, - a többinek ha neki is áll, nincs benne köszönet. Egyetemes hülyeségekre viszont mindig sikerül kiszorítania bármennyi időt. Attól érzi magát jól, ha forr körülötte a levegő és minden morzsába belekapaszkodik, amiről úgy véli, hogy alkalmas lehet arra, hogy alápakoljon valakinek. Alapkoncepció nála, hogy amit nem ő pottyantott a külvilágra, az nem munka! Tulajdonképpen mindegy is, hogy kinek, csak ártani tudjon! Ez az ember egy szerencsétlen lelki nyomoronc, aki olyan szinten gyűlöli az embereket, hogy szerintem otthon még önmagával is összeverekszik az előszoba tükör előtt. Önmagában sem bízik meg, nemhogy bárki másban, - 600-szor leellenőriz mindent és mindenkit, mielőtt hülyeségeket ír le. Ez van!
2019. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon-nagyon sok ilyen van, leginkább munkatárs.
2019. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több, mint amennyivel szóba állnék
2019. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!