Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ellenszenves nekem ez a...

Miért ellenszenves nekem ez a lány? Pedig barátoknak kéne lennünk! Túl sok ez a szívesség, amit kér?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg. Első találkozáskor úgy éreztem, hogy jó barátok leszünk, van közös téma és érdeklődési kör, közös programlehetőségek.


Amikor ideköltözött a környékre, sokszor kért tőlem szívességeket - vigyázzak a kisbabájára, hozzak el ezt-azt a boltból (mármint vigyem el őt kocsival boltba, mert nekik nincs)


Ugyanakkor kedves, vidám, közvetlen, és már többször is meghívott hozzájuk vacsorázni. (Én is őket.) Meg ha néha én kérnék tőle szívességet, biztos szívesen segítene, de valahogy még sose került rá sor.


Valamiért a hideg is kiráz amikor ír. Valahogy nem elég szimpatikus, és nem is tudom, mit csináljak. Lerázni nem akarom, a férje jó haverunk, meg kívülről nézve ő is tök aranyos.

Mit csináljak ezzel az érzéssel? A legjobb az lenne ha úgy igazán meg tudnám kedvelni, de az ellenérzés az ott van bennem. Mit tudok szerintetek kezdeni ezzel? Vagy tényleg vele van a baj?



2019. nov. 29. 12:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(28N)
2019. nov. 29. 12:08
 2/11 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
25%

Miért ráz ki a hideg? Attól mert ír neked néhány üzenetet?

Most te vagy paranoiás vagy,vagy az írásstílusa nem jön be. Bár ha emiatt leráznád,akkor megint csak az jön ki,hogy paranoiás vagy.

2019. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Talán attól, mert előre félek, hogy vajon most épp mit akar.

Vigyem el ilyen-olyan boltba, vigyem el nagyvásárolni, vigyázzak a gyerekre... Általában azért ír mert kér valamit, de nem mindig.

2019. nov. 29. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Félsz, tehát mégis parázol. Ez nem jó. Ezek nem olyan dolgok, amitől ennyire idegeskedni kéne.
2019. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van benne valamilyen tulajdonság amit nem tudsz bevallani magadnak hogy zavar. Ezek (amiket leírtál) nagyon heves érzelmek ahhoz képest, hogy konkrétan nem csinált semmit. Nézz magadba s jöjj rá.
2019. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem tudja bevallani, egyszerűen tudatalatt zavarja, de nem tudja, mi. Én is ismerek olyan embert, aki ha kér valamit, csodaszépen mosolyog, és mindig csodálkozom, hogy nyalja ezt be a többi ember, mert látszik, hogy semmi érzelem nincs a mosolya mögött.
2019. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a te értékrended szerint nem normális, hogy ennyiszer kell szívességet tenni neki. Amúgy nem kell, mondhatsz nemet is, kedvesen megindokolva, hogy pl. most nem alkalmas, mert ... Azért nekem is megfordulna a fejemben, hogy kihasznál vagy ügyetlen és nem tudja jól menedzselni a dolgait.
2019. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Túl sok ez a szívesség, amit kér?"

"már többször is meghívott hozzájuk vacsorázni"


Mint tudjuk, nincsen ingyen vacsora.

(Vagy szívességekkel fizetsz érte.)

2019. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg kellene tanulnod nemet mondani, és megoldódna a problémád... Ha meg nem tetszene neki, akkor ennyit ér az ember.
2019. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd. Nagyon sok nő úgy gondolja, hogy nekik -mivel nők- alanyi jogon minden jár, és mindenki az alárendeltjük.

Örüljenek, ha a szolgálataikért cserében kapnak egy fél mosolyt.

2019. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!