Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednél, viselkedsz...

Hogyan viselkednél, viselkedsz olyan ember/ emberek társaságában akiket utálsz de bizonyos ideig muszáj velük egy légtérben tartózkodnod?

Figyelt kérdés

Például össze futsz vele valahol, vagy egy munkahelyetek van szóval több időn át kell vele egy légtérben tartózkodni?

Hogyan viselkednél?

Én még nem voltam ilyen helyzetben de most ebben vagyok. Van egy nő a munkahelyemen akivel volt egy régi vitám, most munkatársak vagyunk, de lényegében mindig is utáltuk egymàst. Nem áll szándékomban nekem sem “kibékülni” semmi értelme, viszont zavar mert ő jópofizik mindenkivel és mindenki sokkal jobban kedveli hiába ő jött ide később. Én olyan megsemmisülve érzem magam ettől a helyzettől mert nagyon sok ember pozitívan vélekedik róla de igazából én tudom milyen a valódi énje és nagyon nem olyan mint amit mutat.

Hogyan kezelnétek a helyemben ezt a helyzetet? Pláne azt hogy őt mindenki kedveli?


21N



2019. ápr. 4. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem beszélnék vele, max köszönnék. Asaját dolgommal foglalkoznék inkább, de ha valaki rákérdezne, hogy miért vagyok vele ilyen akkor megmondanám, hogy múltbeli problémák, de nem részletezném.
2019. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hogyan viselkednél, viselkedsz olyan ember/ emberek társaságában akiket utálsz de bizonyos ideig muszáj velük egy légtérben tartózkodnod?"

Ilyen szitum már volt. Először jó nagy veszekedés, a nézetek ütköztetése, majd elhalkul a probléma, és megtanulunk egymás mellett élni, távolságtartással.

2019. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!