Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képesek vagytok elfogadni a...

Képesek vagytok elfogadni a halált ? Féltek tőle ? Én minden nap erre gondolok ès nagyon szomorú vagyok. van valami a halál után ? De akkor minek èlünk, minek ez az egèsz cirkusz, ha úgyis meghalunk ? Egèsz nap erre gondolok.

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 15:34
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Persze, megértem, hogy nem annak szántad, csak nekem ez a megváltás dolog furcsa, elvégre te is tartozol Istennek egy halállal. De ez nem ide tartozik
2021. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 21- es igazad van! Én is valami ilyesmire szerettem volna kilyukadni!😅
2021. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Sajnos az idő nagyon gyorsan telik. Szinte most volt, hogy kisgyerekkènt a nagyival nyári estèken kinn ültünk a kertben, szedtük a paradicsomot a vajas kenyèrhez, etettük a disznókat. Ma meg már annak is több ève, hogy meghalt. Mintha tegnap törtènt volna sok minden... Ès annyira megy az idő....ez nagyon megijeszt.
2021. febr. 28. 16:55
 24/27 anonim válasza:
100%

(12-es,17-es,21-es vagyok😅)

Kedves kérdező, megtudakolhatom az életkorodat?

2021. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy megijeszt az idő múlása, ezzel mindannyian így vagyunk.

Tudom, hogy nehéz, de most próbálj meg egy kicsit nem gondolni a halálra. Tűzz ki magad elé egy célt, amiért érdemes lesz továbbra is élned, s próbáld meg teljes erőddel megvalósítani azt!

Ide írok egy ezzel kapcsolatos idézetet is:


"A boldog élet titka az, hogy az embernek legyenek sikerei, amelyekre büszke lehet, és legyenek céljai, amelyek hajtják."

2021. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
10# Nem tudom. Ne agyalj ilyen szarságokon. Ráérsz akkor gondolkodni ezen amikor itt lesz az ideje. Most élni kell és kész.
2021. márc. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

23# Cuki vagy hogy szerinted is ennyire gyorsan repül az idő.

Mi sokszor azon kapjuk magunkat, hogy mesélünk egymásnak sztorikat, és nem tudjuk kimondani hogy melyik évben is volt kb. 2017 ben? Ja nem, 2007 ben, és akkor rájövünk hogy 1997 ben volt, majd gyorsan számolgatjuk hogy hány évesek is voltunk akkor? Aztán ezen jókat röhögünk. De jó is hogy tudunk röhögni, meg az is hogy idősebben már tök máshogy fogjuk fel az idő múlását. Fiatalon szinte elviselhetetlenül nyomasztó volt ha le merészkedett telni 1-2 év. Tudom ez most nem vigasztal, de jobb lesz majd később, nem fog ez annyira zavarni.

2021. márc. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!