Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire gyakori...

Most tényleg ennyire gyakori lenne az emberek közötti árulás, hátbaszúrás?

Figyelt kérdés

Facebookon állandóan látom, hogy ez az egyik legnépszerűbb postolni való tartalom, amiből kiderül ugye, hogy a megosztót már hányszor átverték meg ő ezt megbocsátja, de nem felejti bla bla bla.

Most ez komoly vagy csak sajnáltatás?

Engem valszeg csak ilyenekkel vertek át, hogy autószerelő stb, de azok se lehetnek nagy dolgok, mert képben vagyok dolgokkal.


2021. márc. 2. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az fb-ét. Egy dolgot nem csinálok ott: nem követek senkit, de úgy nem, hogy a saját családtagjaimat sem. Ha valaki el akar valamit mondani, azt nekem mondja, ne másnak. Szerintem neked is ez lenne a legjobb:)
2021. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is szeretem az FB-t, de a csoportok miatt.

A gyökér ismerőseim jórészt már kikövettem.

2021. márc. 2. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:

"Most tényleg ennyire gyakori lenne az emberek közötti árulás, hátbaszúrás?"

Nézzed meg ezen a portálon megjelent válaszokat!

Ritka az olyan kérdés, melyre nem ellentmondó válaszok érkeznek.

Mivel két, egymásnak ellentmondó válasz egyszerre nem lehet igaz, az egyik biztosan hamis, tehát átverés.

.

Aki kérdez, azért teszi, mert abban a témában tudatlan. Ha pedig így van, hogyan tudhatná kiszűrni a válaszok közül az igazsághoz legközelebb állót?

Ha a válaszoló a legjobb tudása szerint ír marhaságot, az nem átverés, hanem tudatlanságának bizonyítéka.

.

Facebookos átverés.

Csak akkor igaz ez a kitétel, ha rosszindulatból ír valaki az igazságnak nem megfelelő, készakarva tévútra vezetni akaró kommentet.

Sajnos, nagyon sokan önmagukat verik át, mert rossz döntésük miatt igaznak hiszik a lehet, segítő szándékkal, ám tudatlanságból adódó választ.

No és a trollok. Azok, akik nem rossz szándékból írnak hülyeséget, nem ártani akarnak, hanem saját agyatlanságuk miatt csupá nevetni: "na most jól megetettem az illetőt".

2021. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak most.
2021. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mo.-n ez nemzeti sport, ez a trendi.

Szegény LGT, ha tudta volna, akkor nem énekli ezt meg:

https://www.youtube.com/watch?v=_yqJy_1oAag

2021. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!