Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hátbaszúrtam a legjobb barátom...

Hátbaszúrtam a legjobb barátomat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a beszélgetésünk elején leirta egy személyről a véleményét akit ő is ismer, és én ezt elküldtem neki de persze kitakarva a képet,nevet stb... (úgy 1,5 hónapja volt az egész)

Tegnap megkérdezte a barátomtól az a személy hogy szerinte vajon ki irhatta, és ezt elküldte nekem a barátom hogy ez most komoly?

Bocsánatot kértem nem egyszer, de azt irta hogy időre van szüksége, és úgy érzi hogy hátbaszúrtam.

Szerintetek van még esély a békülésre? azt irta én semmit sem tudok tenni és a bocsánatkérésem sem ér semmit, neki idő kell ahoz hogy ezt feldolgozza..



2020. jan. 11. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te egyáltalán miért küldted el a személynek, hogy valaki mit gondol róla?
2020. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jogos amit tesz. Ez már soha nem lesz olyan mint régen. Amit neked mond az rád tartozik, másra nem. De pont az ilyenek elkerülése végett én külön kezelem a barátaim, nem tudnak egymás létezéséről sem, így nem tudnak egymással/egymásról olyasmit tenni ami bármit befolyásol a másikkal való barátságban.
2020. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak, úgy jár a legjobban, ha többet hozzád se szól.
2020. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha ezt velem tenné a legjobb barátom, akkor már nem lenne az.

Ő elmondta neked a véleményét, te pedig puszta rosszindulatból, meg szarkavarásból -mert ez az- tovább küldted annak a bizonyos személynek. Egy barátságban az ember magától rájön, hogy mi az, amit elmondhat másnak is, és mi az, amit nem, de ebben a helyzetben egyértelmű, hogy csak be akartál kavarni, az lényegtelen, hogy kitakartad a nevet...


Ja, és szerintem te ne merd magad barátnak nevezni.

2020. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne húzd ki belőle a kést.
2020. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Skorpió87 ***** válasza:

Azt gondolhattad volna, hogy nem mindegy, mi van leírva...Mert abból a másik rájön, hogy köztük volt vita. Így hogy letakartad, egyértelmű, hogy te nagyon is jól ismerted azt a valakit, hát nem kell hozzá sok idő, hogy a másik össze rakja magában a képet.


Majd legközelebb tanulsz belőle. Vannak titkok, amiket tényleg jó titokban tartani, mert csak bajod származhat belőle...A tisztességről nem beszélve.

2020. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez felesleges szarkeverés volt. Mi hasznod volt belőle? Barátodon múlik de én tuti nem foglalkoznék veled ezután. A viselkedésedből látszik hogy ez egy semmitérő "barátság"
2020. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
El rontottad, visled a következményét. Egy ember mínusz az életedben. Magadnak okoztad ezt. Nem hiszem hogy ki tudod engesztelni, már ha van tartása.
2020. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értem, miért küldted el annak a személynek. Mi hasznod volt belőle? Vagy csak buta vagy?


A barátod valószínűleg soha többet nem fog bízni benned, és joggal. Személyes beszélgetést osztottál meg.

2020. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az összes kérdéssel egyetértek.

Azt kell még tudni hogy kb 2 hónapja ismerjük egymást csak mindent megosztunk a másikkal.

Akkor össze voltunk veszve és pont feljött az a téma amit ugye elküldtem.

Egyből megbántam és kiemeltem hogy ne mondja el senkinek, én el akartam mondani a barátomnak de még aznap kibékültünk és nem mertem elmondani nehogy összevesszünk megint.

2020. jan. 11. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!