Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy adnátok tudtára egy...

Hogy adnátok tudtára egy ismerősötöknek azt, hogy rájöttetek hogy elárult titeket anélkül hogy kimondanátok ezt neki konkrétan?

Figyelt kérdés

Például.. újra összejön a baráti kör amiben az áruló személy benne van, és úgy megjegyeznénk hogy: "olyan jó újra itt lenni, úgy érzem itt az összes titkomat elmondhatom anélkül hogy ti elbeszélnétek azt másnak", és itt mondjuk ránézünk egy pillanatra a Júdásunkra :D. Nem akarok konkrétan veszekedést, csak úgy egy kis lelkiismeretfurdalást ébreszteni emberkénkben.


Így elég gyerekesnek hangzik hogy nem írom le a megtörtént szituációval, pedig komolyabb a dolog. Csak egyszerűen nehéz feldolgozni hogy egyesek milyen könnyen képesek hátbaszúrni a barátaikat, ha egy kicsit is már rezeg a léc.

És hát kíváncsi vagyok hogy hogy reagálna a személyünk ha csak óvatosan utalnék rá hogy tudom hogy gyávaságból szembefordult velünk.

Esetleg filmjelenetet ha ismertek olyat ahol utalnak valakinek az árulására, a személy meg egyből magába néz és eszébe jut hogy mit tett?



2018. nov. 24. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy az ilyenekkel semmit nem érsz el játszmazással. Engem is most árultak el, a párom legjobb barátnője lenyúlt majd félmillióval, amikor kérem vissza a pénzt akkor mindenféle hazugsagot kitalált, aztán mindenkinek beállította magat áldozatként. Hiába utalgat az ember, nem fogják fel. Az ilyeneknél az egyetlen megoldás egy jó alapos verés lenne.
2018. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!