Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Mit szerettek abban,...

Nők! Mit szerettek abban, hogy nők vagytok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 21:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Én semmit sem.
2021. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Mindent.
2021. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%

Imádom az arcápolást, arcmaszkokat.

Akár minden este rakhatok fel maszkot, nem néz érte senki ferde szemmel rám 🙂

Tudom, hogy picit hülyeség, de nekem ez a napom fénypontja sokszor és ezt annak koszonhetem, hogy nőnek születtem.

2021. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
6%
Hogy puncijuk van és melluk. Jó lehet.
2021. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Sminkelni imádok, szépnek lenni

Körmözni, öltözködni, ezek miatt :)

2021. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
24%
I dont wanna be a woman, thx
2021. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
Én nem szeretek nő lenni, kényelmetlenül érzem magam
2021. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

A menstruációt leszámítva mindent. Na meg a narancsbőrt sem.

De egyébként örülök, hogy nőnek születtem. Szeretem a kapcsolatomat a lányommal. Szeretek öltözködni. Szeretem, hogy egyáltalán nem nőies a munkám, és meglepett arcokat csal az emberek arcára. Hogy elismerésre méltó.

Szeretem a melleimet. A bőrömet, amit bár sokat kell ápolni, nyúzni, hogy nőies, szőrtelen legyen, de megéri. Szeretem a magassarkú cipőket. Szeretem a hangomat. Nőiesen táncolni. Szeretem, ha megnéznek a férfiak és látják rajtam, hogy ízig-vérig nő vagyok.

2021. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Semmit. Eddig még csak negatív dolgokat tapasztaltam a női léttel kapcsolatban, pl. iszonyúan fájdalmas menstruáció, előítéletek és irreális elvárások, leginkább a férfiak, de időnként a többi nő részről is.


34/N

2021. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

Off

Annyira szánalmas, hogy a nőgyűlölő vakarékok itt is próbálják lehúzni a nőket. Pedig epekednek, hogy legalább egyszer, egyetlen nő rájuk nézzen...Na ez lehet a borzalmas, nem az, hogy nőnek születsz. Ez a folyamatos gyűlölködés, hiszti.

Azt meg elfelejtik, hogy az is nő, aki megszülte őket. Bár valószínű semmibe veszik ezek a saját anyjukat is.

2021. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!