Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Mit szerettek abban,...

Nők! Mit szerettek abban, hogy nők vagytok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 21:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
28%
10. Ezt kinek mondod?? Xd
2021. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
58%

Mindent!:)

A ruhakat, sminkeket, kremeket igazabol tenyleg mindent!!:))

2021. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
62%

9


Tudom nem vigasztal, de férfilét sem könnyű.


Alacsonynak születhetsz, legtöbb férfi nem veszi komolyan az alacsony férfiakat vitában stb

nemi szerv mérete

férfi nem sírhat, ne mutasson ki érzelmet, fojtson el mindent

magába--->alkoholizmus, öngyilkosság

ha igényes vagy akkor leb-ziznak

kedves vagy szintén

játszik a legyen gyerek elvárás szintén

karrier alap

bántalmazást bántalmazott férfiak jobban szégyellik, mert kiröhögi a többi férfi

2021. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
62%

- szeretem, hogy kísérletezhetek sminkkel és divatban (pl. színekkel, érdekesebb formákkal) anélkül, hogy ferde szemmel néznének rám vagy azt mondanák rám, hogy nem úgy viselem magam, mint ahogy az a nememhez illik

- szeretem, hogy szabadon piperészkedhetek - a szépségápolás nem minden részét szeretem, de pl. az arckrémezést, arcmaszk felvitelét, kézkrémezést kifejezetten szeretem... sztem mondjuk az sem gáz, ha egy férfi csinálja ezeket, de manapság még mindig ott tartunk, hogy sokan b...snak néznek egy férfit csak azért, mert használ valamit egy 2 az 1ben tusfürdő-sampon kombón, dezodoron, borotvahabon és fogkrémen kívül

- sokkal jobban tetszenek a nők részére készült termékek dizájnjai (pl. gyönyörű színes, mintás határidőnaplók; szép táskák, pénztárcák; tolltartók)

- kevésbé néznek rám furán, ha elkezdek sikongatni egy aranyos macska, kutya, nyuszi stb. láttán :)

- szeretek virágot kapni

2021. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%

Imádok nőnek lenni. Mosolyogni, bájosnak, kedvesnek, gondoskodónak lenni. Jól esik a férfiak előzékenysége, hogy néha lehetek törékeny, akit óvni kell. Váltogathatom a megjelenésem ruhákkal, frizurával, ha ahoz van kedvem, nőies, ha ahoz, akkor cuki. Ami a legfontosabb, bár még nem éltem át, hogy életet adhatok, ezáltal egy olyan kötelék jön létre, ami semmihez sem fogható.

Egy szóval imádom minden percét a női létnek, a fájdalmas menstruáció és a kényelmetlen cipők ellenére is.

26/N

2021. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

A melles és a puncis válaszhoz hozzá tenném hogy néha össze tenném a kezem ha én is állva pisilhetnék szinte bárhol bármikor... (persze már vannak rá módszerek) de elég kellemetlen guggolgatni mikor nincs a közelbe wc.


Ezt leszámítva én is szeretek nő lenni mert! lehetek elegáns,csinos, nőies, ugyan akkor lehetek sportos, lezser, melegítő nadrágos laza nő.. hordhatok magassarkút és lapos talpú cipőt. Sminkelhetek, ha problémás a bőröm elfedhetem. Hosszú hajam van felfoghatom, leengedhetem, kivasalhatom, begöndöríthetem.-és nem néz le senki nem ítélkeznek felettem. Életet adhatok (persze a férfi közre játszik).. szeretem magam, szeretem hogy, nőnek születtem.

2021. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
19%
A hatalmat, hogy a pasik többsége lemegy pincsibe, ha rájuk mosolygok.
2021. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
6%
És a fszt is imádjátok azt ne hagyjuk ki. Irhattok.
2021. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%
Azt hogy puncim van és nem egy ronda gyíkszerű valami a lábam között.
2021. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
27%
17-18. Mondd kibántott ?!
2021. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!