Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket vallattak már...

Fiúk, titeket vallattak már meg a talpatok csiklandozásával vagy kínzásával?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem lehet, hamarabb rúgom fel az illetőt.
2021. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

1

Lekötözve legfeljebb próbálkozhatnál, drága.

2021. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de nem is lesz ilyen alkalom.
2021. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de tényleg nálam is az lenne mint az elsőnél. Ha hirtelen elkezdi, akkor véletlen is tudok ütni, rugni, fejelni. Tényleg nem célzottan, de egyszer járt már úgy exem, hogy kapott egy könyököst. Hiába szóltam neki többször, hogy nem kellene, de nem bírt magával. De tényleg nem direkt, hanem olyankor ahogy összehúzódik az ember.



Ahogy a #2 írja úgy meg nem lehetne. Elmeállapot függő nálam az is, hogy lehet-e csikizni vagy nem. Ha nem vagyok olyan hangulatba bármivel próbálkozhatna nem tudna csikizni, mert pl ideges vagyok.

2021. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

A pasik rugdosósak ezek szerint :D

Próbáltam párszor megcsikizni a párom talpát bosszúból amikor ő is csikizett, de önkéntelenül is rugdalózni kezd, úgyhogy veszélyes a dolog.

2021. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%

Én szívesen "vallatnék" ki így fiúkat. 😋

19/f

2021. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor előfordult, de ha lányok csinálták, akkor kimondottan élveztem, annak ellenére, hogy nagyon csikis a talpam. (Fiúktól irtózom ettől, nálam nem fér bele egyneműektől.)
2021. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
97%
Engem igen, lànyok, egyikük csinàlta, aki sajna nagyon tudott csikizni, nekem meg rendkívül csikis a talpam, így is birtam elég sokàig de végül eredmènnyel jàrtak :-)
2021. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!