Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék az életemmel,...

Mit kezdhetnék az életemmel, ha 24 évesen egy roncs vagyok, és úgy érzem minden próbálkozás ellenére is, hogy nem tudom legyőzni az előttem lévő akadályokat?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok 7 éve, az elmúlt években alíg mentem emberek közé, így elszoktam az emberektől, és mar attól megremeg a hangom, ha ki kell kérni a boltban valamit. Munkalyem nincs, a szüleimet elvesztettem. Számomra az is kihívás lenne, hogy a nullára eljussak és onnan építkezni tudjak, és minden igyekeztem ellenére is azzal szembesülök, hogy kevés vagyok ehez az akadályoz.
2021. márc. 3. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt tudnám elképzelni, hogy egy rokonod megfogja a kezed és elmentek egy boltba és segít neked. Te kéred ki a dolgot, te fizetsz, stb.

Lehet nem fog menni de ott van valaki aki támogat és segít ha van valami.

A lényeg, hogy megszokd ezeket a dolgokat. Kell valaki aki segít belelendülni.

2021. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivel élsz?
2021. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Olyanokat képzelsz bele a dolgokba, amik nincsenek. Ne akadálynak tekintsd a feladatokat, tevékenységeket, hanem az élettel velejáró, semleges történésnek. Mert valójában azok.
2021. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnal, tovább küldött pszichiáterhez, aki pedig rögtön gyógyszerrel akart tömni, méghozzá 3 félével, amit inkább kihagynék.
2021. márc. 4. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2023. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!