Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 6278 új fertőzött és 152...

6278 új fertőzött és 152 halott, teljesen egyértelművé vált, hogy szigorítás kell. Mikor lesz végre több intézkedés bevezetve?

Figyelt kérdés

A jarvany 3. hulláma pusztítóbb mint az első 2, lazításának nincs itt az ideje. Én már például a Dobogókői kajáldát is feljelentettem,ért láttam, hogy a kinti padokon 40-50 ember eszik, undorító már az emberek nemtörődömsége és alapvető hozzáállása.


Amikre szerintem szükség van:

2 hónapig tartó

- kijárási tilalom nappal

- csak élelmiszerbolt és gyógyszertár nyitvatartás

- szigorúbb és több rendőri intézkedés


Egyetértetek?


2021. márc. 4. 08:53
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
55%
Kérdező, te nyugodtan maradj otthon két hónapig, de én élni akarok, és már a falra mászok ettől a sok korlátozástól, amiben ráadásul semmi logika nincsen. És nem vagyok vírustagadó, mielőtt valaki ezzel jönne, de túlzás, ami egy éve, de főleg az elmúlt pár hónapban megy.
2021. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%
Akik lepontozták a #28-as válaszom, azok ugye tisztában vannak vele, hogy nem én döntöttem az intézkedésekről, nem én hoztam a rendeletet?? Kár engem lepontozni, nem az én ötletem volt, én csak infó miatt linkeltem mert ez volt a kérdés. :D
2021. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!