Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő mire...

Szerintetek mennyi idő mire egy normális irodai munkát találok?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek 7 hónapja és egy étteremben dolgozom kurzarbeitban mellette pedig a németkurzust csinálom éppen. 1 hónapja végeztem az A2-vel most pedig a B1-et csinálom épp ami április 26-ig tart és utána kezdem a B2-t aminek augusztusban lesz vége. Általában B2-es tudással kezdenek el a Hr-esek toborozni az értelmesebb munkahelyekre. Viszont van egy kis problémám ezzel az egésszel...Nem igazán merek megszólalni mert nem vagyok magabiztos a tudásomban és bárhova megyek mindenhol csak angolul beszélek inkább mert abban elég otthonosan mozgok. Viszont így soha nem fogom megtanulni értelmesen a nyelvet. Ti mit tennétek? Hogy csináljam hogy ne legyek röhejes de mégis értelmesen használjam..?


24/L


2021. márc. 4. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak online csoportok, pl. az interpals, ahol tudsz beszélgetni német anyanyelvű személyekkel. Itt tudnál esetleg gyakorolni. Egyébként meg szabad kérdezni, hogy milyen végzettséggel rendelkezel? Érdekelne, hogy milyen diplomákat fogadnak el Ausztriában irodai munkához.
2021. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogra jártam otthon.
2021. márc. 4. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A magyar jog sehol másutt nem érvényes, mindenütt mások a szabályok, a törvények.
2021. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanár ismerősöm Kanadában csak takarító lehetett tíz évig, míg el nem végzett egy ottani egyetemet, mert a magyarral sehol sem kellett.
2021. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint a magyar diplomával. Angolul jól tudott.
2021. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!