Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 18 éves...

Normális, hogy egy 18 éves lány(barátnőm) ennyi utalást kap, ennyi ajánlatot kap? (szexuálisan)

Figyelt kérdés

Ma konkrétan kib*szta a biztosítékot nálam, hogy az oktatója, akivel már 26 órát levezetett ma azt mondta neki, hogy idézem:


"Azt mondta, olyan szépen álltam be jobbra hátra, mint amilyen szép én vagyok 🤣

Jaj mondom 🤣🤣"


írja nekem.


"Ilyet szól, ja, még nem mondtam, hogy gyönyörű vagy?


🤣🤣🤣"



Ezeket mondta neki az oktató, aki amúgy 44 éves!!!


Jobban dühít, hogy a barátnőm ezt viccnek veszi, nem veszi komolyan, közben meg a pali szerintem halálkomolyan mondja. Baszki 44 éves! A Barátnőm meg 17, egy hónap múlva lesz 18!!!

Nincs egy robanckodós képe sem, sőt semmi, csak a profilképe, de naponta átlag 20 üzenetet kap idegen emberektől, hogy jajj de tetszel, mutasd a nunid, küldjél pucér fotót stb stb... De ez az oktató ez most különösen zavar.


Normális ez? Mással is ilyenek a férfiak? Nem volt rajta kívül más barátnőm, Ő az első, 17 éves korom óta vagyunk együtt, 2 éve.


2021. márc. 4. 11:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

10, de igenis hozzá kell szokni. A férfiakat nem tudjuk megváltoztatni, mégis mi mást csinálhatnánk azon kívül hogy megtanulunk együtt élni vele? Legyünk öngyilkosok mert nem bírjuk elviselni?

Nehogymár az is a nők hibája legyen amiért kéretlen ajánlatokat kapnak a férfiaktól.

2021. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
7. Majd most lesz, apuci úgyis megcsinál majd meglátod. Te kis perverz.
2021. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
#10 Félreértesz, nem erre gondolok. Hanem igenis a lányok álljanak ki magukért, mert 1-2 férfi azt hiszi, hogy bármit megtehet..
2021. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom miért pont az oktatón akadsz ki. Eddig is mindenki tudta, hogy az oktatók fűzik a csajokat. Az enyém pl vizsga előtt képes volt a másik autóban várakozó tanulóra is rámozdulni
2021. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a barátnőd reakciója.


Ezzek az emberekkel nem szabad semmit kezdeni. Ha rádírnak letiltod őket, vagy soha sem válaszolsz és örökre a message request részben maradnak.


Ha élőben történik és továbbra is együtt kell működnöd velük (pl.: fenti autós iskola) akkor meg főleg nem szabad látszólag megsértődni vagy durván fellépni, mert ezek az emberek többnyire labilisak és kitudja mi történik ha negatív a reakciója.


Lehet annál a férfinál soha az életben nem megy át a forgalmi vizsgán...


A másik meg, hogy ... jól nézki ... gyakran kap hasonló kommenteket. Egy idő után csak nevetni tud rajta az ember.


Kérdező, szerintem ne érdekeljen téged ennyire ez a dolog.

2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem normális. Összehasonlításképp: ha én középiskolás tanárként ilyet mondtam volna bármelyik 18 éves diáklánynak, úgy kipenderítenek, hogy a lábam nem éri a földet (teljes joggal).

Az, hogy valakit vonzónak találsz, nem akarat kérdése. De az, hogy mit cselekszel ennek következtében, döntés és kultúra kérdése, semmi másé.

2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
10. Igen, ő a barátnőm, én meg a barátja :)
2021. márc. 4. 12:12
 18/22 A kérdező kommentje:

Pár hetes sztori emg az, hogy egy 60 éves arab fazon írogat neki angolul, hogy nagyon tetszik neki és feleségül akarná venni, fizet is érte.


Hát ez talán még az oktatónál is rosszabb...

2021. márc. 4. 12:13
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 Az online írogató arab fazon még a könnyebbik dolog, tiltja és kész.

Sokkal nagyobb baj az olyan emberek fizikai közelsége, akiket nem tudsz elkerülni és hatalmilag feletted vannak. Bizonyos mérgező munkahelyeket hasonló kandúrbandi főnökök uralnak: minden beosztott nőnek úgy hízelegnek, mintha a háremhölgyeik lennének, visszaszólni pedig senki nem mer, szívják a fogaikat vagy magukra erőltetik a "jaj, hát a laci, ő mindig is ilyen volt" ál-lazaságot.

Hál istennek, egyre gázabbnak számít az ilyen hozzáállás, a fiatal generációkra kevésbé jellemző. De ehhez az kell, hogy minél inkább elutasítsuk, mind nők, mind férfiak.

2021. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19: Az oktató felé többször jelezte, hogy van pasija, először akkro amikor rákérdezett az oktató.
2021. márc. 4. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!