Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 18 éves...

Normális, hogy egy 18 éves lány(barátnőm) ennyi utalást kap, ennyi ajánlatot kap? (szexuálisan)

Figyelt kérdés

Ma konkrétan kib*szta a biztosítékot nálam, hogy az oktatója, akivel már 26 órát levezetett ma azt mondta neki, hogy idézem:


"Azt mondta, olyan szépen álltam be jobbra hátra, mint amilyen szép én vagyok 🤣

Jaj mondom 🤣🤣"


írja nekem.


"Ilyet szól, ja, még nem mondtam, hogy gyönyörű vagy?


🤣🤣🤣"



Ezeket mondta neki az oktató, aki amúgy 44 éves!!!


Jobban dühít, hogy a barátnőm ezt viccnek veszi, nem veszi komolyan, közben meg a pali szerintem halálkomolyan mondja. Baszki 44 éves! A Barátnőm meg 17, egy hónap múlva lesz 18!!!

Nincs egy robanckodós képe sem, sőt semmi, csak a profilképe, de naponta átlag 20 üzenetet kap idegen emberektől, hogy jajj de tetszel, mutasd a nunid, küldjél pucér fotót stb stb... De ez az oktató ez most különösen zavar.


Normális ez? Mással is ilyenek a férfiak? Nem volt rajta kívül más barátnőm, Ő az első, 17 éves korom óta vagyunk együtt, 2 éve.


2021. márc. 4. 11:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én amúgy már korábban jeleztem volna az autósiskola felé és kértem volna az oktató váltást (vagy ha nagyon egymás cimbijei, akkor autósiskola váltás).
2021. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21: Hát én is... De ez is a gond, hogy őt (barátnőm) nem érdekli, és azt hiszi ez csak vicc. Az arabra is azt mondja, hogy pedig olyan kis cuki, jóakt beszélgetünk. Ja csak náluk meg az a szokás, hogy 60 éves őrült beteg g*cik 5-8 éves kislányokat vesznek feleségül.
2021. márc. 4. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!