Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mennék is meg...

Mit csináljak? Mennék is meg nem is.

Figyelt kérdés

Szóval itthon élek.

De mennék már, mivel állandó veszekedések, sértegetések, lehúzó mondatok, ideiglenes béke.

De itt a mamám, és őt nagyon nehezen hagynám itt, csak én vagyok neki. Mármint van más is, de ők nem állnak hozzá olyan közel. Én segítek neki szinte mindenben.

Én még tanulok, szóval nincs komoly jövedelmem, viszont a megélhetésemet megtudnám oldani.

Én már nem szeretnék itt lenni. Szeretem őket, de lehúznak, legalábbis a lelki békémet biztos. Próbálok türelmes lenni esküszöm, de egyre kevésbé megy....


2021. márc. 4. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor költözz, ha van lehetőséged. Viszont nem kell ennyire végletesen gondolkozni, a közelükben is maradhatsz. Vagy te külföldben gondolkodsz?
2021. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hová mennél? Ez az 'élet rendje', hogy elmész otthonról egyszer, akármilyen sablonosan is hangzik. Szüleid ennyire felelőtlenek/lusták, hogy nem képesek ellátni a mamádat? Szerintem megérné elköltözni, mert hosszútávon nem fog működni ezzel a mérgező környezettel való együttélés...
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a messze/közel téma a baj. Hanem a mama. Nem kritizálon őt, de ő nem látja el. És akárhányszor mentem el 1-2 hétre is, mindig egyedül érezte magát, amit egyébként el is hiszek.
2021. márc. 4. 19:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincsenek szüleim. A mamám nevelt fel. És a két lánya van itt. De az egyikkel nincs jóban, a másikkal pedig de, vagyis inkább úgy mondanám hogy vele jobb a kapcsolata. De ő sem látja el rendesen. És nem akarom cserben hagyni, de nekem ez már sok. Bírom még, csak már nem akarom úgy igazán. Azért köszi a válaszokat.

Még jöhetnek. Hátha jön valami ihlet..

2021. márc. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!