Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nemigen vannak barátaim akik...

Nemigen vannak barátaim akik eljönnének velem strandra, én szívesen mennék, csak egyedül cikinek érezném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mitöl lenne ciki? Természetesen a barátaiddal igy nem tudsz focizni, kártyázni, stb. de vigyél magaddal egy könyvet, olvass!
2020. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjel batran. Ussz, aztasd magad. Es igen vigyel konyvet. Sokan mennek el egyedul is. Ha meg belefutsz ismerosokbe es feltennek a kerdest jeee egyedul strandolsz mondd otthon kibirhatatlan volt a meleg meg gondoltad nem art egy kis uszas mint mozgas. Es hivtad a ...de nem ert ra, de neked nem.volt kedved egyedul otthon senyvedni:-).
2020. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te. Én kipróbáltam milyen egyedül menni és körülbelül egy óra után elég is volt belőle. Sokkal jobb amikor van kivel menned, beszélgettek, napoztok stb. A céltalan úszkálásra viszonylag gyorsan rá lehet unni...
2020. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdezőt én is utalok egyedül lenni és megmondani nem tudom miért de nekem is ciki. Ez lehet valami tudat alatti vagy fogalmam sincs.

De a lényeg hogyha egyedül mégy valahova akkor legyél nagyon magabiztos és határozott. Sokkal feltűnőbb egyedül egy ember aki szorong és feltűnően bizonytalan.

Ha határozott vagy azt fogják látni hogy élvezed hogy egyedül vagy és nem is fognak agyalni rajta hogy te épp miért vagy egyedül mert le tudják annak hogy biztos szeretsz úgy. De ehhez azt is kell sugározni és a legjobb ha ezt is érzed:)

2020. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül járogatok strandra. Ez is jó, van jó hangulata, de társasággal más.
2020. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Megyünk együtt? :D

Biztos vannak még így egy páran akár itt is, lehetne Gyakoris strandestet szervezni.

2020. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!