Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltak miért csinálják...

Introvertáltak miért csinálják, hogy besértődnek hogyha nem hívják meg őket valahova, de ha elhívják akkor vagy nem mennek vagy kínszenvedés az egész nekik?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 12:22
 1/6 TR75 ***** válasza:
93%
Egy példából általánosítasz?
2020. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 savanyújóska ***** válasza:
84%
Ez nem attól függ, hogy introvertált-e, hanem, hogy személyesen milyen ember. Nyilván egy intro nagyobb eséllyel fog ilyet csinálni, de nem azért mert introvertált, hanem mert nem tudja rendesen kommunikálni, mit szeretne.
2020. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem azért van, mert introvertált, hanem mert nem olyan a program, ahol jól érzi magát, csak vagy nem vonjátok be a program kiválasztásába, vagy nem tudja megfogalmazni, mi tetszene neki.

Én pl nem szeretek kártyázni, túrázni igen, a kollégáim többsége viszont nem kimozdulós, szóval ritkán van olyan program, ami mindenkinek megfelel, így nem is erőltetjük, ha csapatépítő van, akkor elmegyünk enni valahova, az a leginkább közös metszéspont, ami általában mindenkinek jó.

2020. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Olvass utána az introvertált szónak szerintem. Annyira divat most ezt a szót használni de sokan nem is tudják a jelentését.

Minden személyiségtipusban van sértődékeny.

2020. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy példából általánosítasz. Lehet, hogy egy furcsa ember;mert megengedi magának, hogy egós legyen, közben meg mondjuk szociális fóbiás. Tehát arra gondolok, hogy például esze ágában sincs elmenni egy bulira, mert nem szereti a tömeget, de azért jól esne neki, ha meghívod. Meg nem tom, lehe,t hogy kicsit ilyen "álönérzeteskedő" emberről van szó; amit úgy értek, hogy ezt tanulta/leste el a környezetétől, hogy az ilyen helyzetekben, amikor tudják hogy nem menne el, és azért nem hívják meg, de szóval tehát, azt tanulta, hogyha nem hívják meg valahova , be kell sértődni. Mert tudja, hogy más is ezt tenné, meg "ezt várnák el tőle", mert ezt látja maga körül. Lehet,hogy nagyon fél,hogy a környezete nem tartaná őt normálisnak; ha nem akad ki ezen, ha nem mutatja ki, hogy ő is akar közösségi életet élni igazából. Tehát nem szeret tömegben lenni, és retteg attól, hogy kicsúfolják, úgyhogy amúgy a nagy tömeget lehetőség szerint elkerüli, de azért jól esik neki, ha hívják.
2020. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok. Introvertáltként a legtöbb buli nekem nagyon nem jó, utálok elmenni. Viszont attól még az rosszul esik, ha pl egy barátom akiert tűzbe mennék nem hív meg valamikor. Ez nem is sértődés csak nem esik jól. Nem azért nem akarok elmenni a buliba, mert lenezem a társaságukat, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nem erzem jól magam ilyen helyeken.
2020. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!