Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit jelent /mit...

Szerintetek mit jelent /mit csinaljak ha a legjobb baratnom tobbet log egy menobb csajjal és egyutt mennek buliba nelkulem? De azt mondja hogy én vagyok a legjobb baratnoje. és ezért nem ugy beszelunk mint regen.

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus hármas barátság. Nekem az egyik barátságom igy ment tönkre h bejött egy uj lány és teljesen megváltoztatta a barátnőmet (uj dolgokat probáltak ki én már elis voltam felejtve a mi progjamjaink unalmasak lettek stb.) egy ideig tűrtem de aztán elegem lett és végülis most ők elvannak ketten de mindig kibeszélik egymást. Ne értsd félre ettől függetlenül vannak nagyon jó hármas barátságok is de akárhogy nézzük egy személy mindig kimarad ez pedig elég sokszor vitákhoz vezethet. De ezis inkább személyektől függ. :)
2015. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a " beleugrok a nyakadba tipus" ès ezèrt nehezen baratkozom,ès mindig mindig kimaradok...eleg szar,pedig minden tolem telhetot megteszek hogy a tipikus lany barat lehessek aki minden jonak ugy orul hogy ugral,ès egy csomo olelest as...
2015. júl. 30. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a lelki szemetese, a jókislány.

A másik meg az izgalmakat hozó vagánycsaj.


Van ilyen úgy is, hogy a lánynak van pasija, aki izgalmas, meg egy legjobb barátja, akinek elsírja a bánatát, hogy őt mindenki kihasználja, de a legjobb baráttal nem fekszik le az ember, tehát a legjobb barát csak szív.


Hasonló a felállás, csak lányokkal.

2015. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!