Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy anya el...

Bozont333 kérdése:

Hogyan érjem el hogy anya el engedjen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és vonat al szeretnék utazni de anya a vírustol tart hogyan tudnám el érni hogy el engedjen?
2021. márc. 5. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni
2021. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy fogod magad és elmész. Legrosszabb esetben nem enged vissza. Mérlegeld magadban hogy megéri-e utazgatni.
2021. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Te hova a jó istennyilába akarsz ennyire elvonatozni? Mert ez már legalább a 3. kérdés, ami rólad szól, hogy te jövőhéten MINDENKÉPPEN vonattal akarsz elutazni. De hova? Mi ennyire sürgős, írd már meg. 😃
2021. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maszk, távolság, fertőtlenítés. Többet nem tehetsz. Értem én, hogy covid, de senki nem élheti le az életét egy búra alatt erre hivatkozva. (nem tagadom a vírust, és átestem már rajta, de nem kell túlpánikolni ennyire. Egyébként 18 évesen nem nagyon korlátozhat be, hogy mit csinálj.
2021. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!