Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az éttermek elvitelre nyitva...

Az éttermek elvitelre nyitva maradhatnak-e majd márc 8 után?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
nem
2021. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem tudja.

Egyelőre annyit közöltek, hogy valamit betiltanak, de nem tudni hogy mit. :D

Mi is várjuk, hogy hétfőn mehetünk-e dolgozni, de semmi konkrétum. Remélhetőleg azért vasárnap estig méltóztatnak kiköpni a részleteket.


A legtöbben úgy sejtik, hogy futáros házhoz szállítás lehet majd, de a vendég nem mehet be az étterembe rendelni. Hivatalos cáfolat vagy megerősítés nincs, mindenki a Közlönyre vár.

2021. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#2:

Olyat biztosan nem közölnek, hogy "valamit majd betiltunk, de hogy mit, az titok", nem értem honnan szeditek ezeket a hülyeségeket.

2021. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3

"a szolgáltatások szünetelnek"

Ennyit tudunk. Azt nem méltóztatnak közölni, hogy mire gondolt a költő, mi számít szolgáltatásnak. Fodrász? Optika? Autószerelő? Duguláselhárító? Étterem konyhája?

Vagy azóta közölték, hogy PONTOSAN minek kell bezárnia hétfőtől? Ha igen, akkor elnézést, én vagyok lemaradva.

2021. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fsms ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. Tök zavaros az egész.
2021. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavaros és nagyon tág fogalom a “szolgáltatás”

És maris meg lett cáfolva mert a posta nyitva marad és az is egyfajta szolgáltatás.


De pl . Lerobban az autóm amivel dolgozni járok, mert az én munkahelyem nem állt le. De akkor szerelőt most nemlehet hivni csak egy hónap múlva??!!

És akkro addig én se járjak dolgozni mert nem lesz mivel.....

2021. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!