Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik ezen a "világon"? 😩

Mi történik ezen a "világon"? 😩

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez inspirálta: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__108..


Értem, hogy már lassan 8 milliárdan vagyunk a Földön, de akkor sem egy pandémia lenne erre a megoldás, szerintem. Lehet, hogy megtervezett? Tényleg lehet, hogy hagyjuk magunkat becsapni? A járványból politikai, pénzügyi "dolgokat" csinálnak? Mi történik?! Tényleg ennyire gonoszak az emberek? Hallottam olyat is, hogy Kínában az első betegnek nem hagyták, hogy beszéljen a Covidról. Milliónyi kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Sajnos nem tudjuk, mi az igazság, de nem kéne hagynunk, hogy kiírtsanak Minket! Nektek mi a véleményetek? Akinek van kedve, nyugodtan kommenteljen!


U. i.: direkt tettem idézőjelbe a -világ- szót.



2021. febr. 27. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nos. Leirom röviden. Ismered a mondást.pár gazdag és sok szegény. A lódarazsak mely ez esetben befészkelték magukat és megtámadtak egy méh kolóniát akkor kezdődik a harc. Darazsak a gazdagok a szegények a méhek. A harc az harc. A gazdagok több mindent akarnak birtokolni, bitorolni és stb. Nem is dolgoznak vagy nem is adóznak ezek a darazsak mert nem kell. Az igazi élősködő hidd el pont a gazdagok. Ennyi
2021. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szervezett népirtás. A terv az, hogy 500 millió maradjon életben, a többinek meg kell halni.
2021. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1, az a cél, hogy a (csak pénzben) gazdagok maradjanak életben...

#2, azért durva, hogy ide süllyedtünk...


Lehetséges, hogy ez már az apokalipszis? Nem tudom, ki mennyire hisz ebben, de NEM EGY DOLOG TÖRTÉNT MEG, AMI MEG VOLT ÍRVA.

2021. febr. 27. 20:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Érdekelne esetleg valakit a jóslás az apokalipszisről?
2021. febr. 27. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Még mindig jobb, mint egy atomháború.
2021. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 whiteno ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Z0yrzH3aih0

nézd ezt meg hátha találsz benne valamit :D

2021. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Látom nagy az isten állatkertje...
2021. febr. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: a közeljövőben egy élhetetlen világ lesz ebből. Teljesen emberellenes amit művelnek.
2021. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2021. febr. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!