Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Franciaország mièrt nem olyan...

Franciaország mièrt nem olyan nèpszerű kivándorlàsi cèlpont?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül,akik kint èlnek, a többsèg Angliàban,Nèmetorszàgban ès Ausztriàban van. Illetve ha jól tudom ezek az országok a legnèpszerűbbek az emberek között ilyen szempontból.

Ha jól tudom,Franciaország is egy fejlett,jól èlhető orszàg. Még csak Párizsban jàrtam,ott is csak pár napot de nekem nem tűnt kevesebbnek, mint pl. London.

Èn arra tippelnék,hogy a francia nyelv nehezebb mint az angol vagy a német illetve a francia emberekről nem lehet túl jó dolgokat hallni.

Kívàncsi vagyok a véleményetekre!

Szerintetek mi az oka?



2021. márc. 6. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Medzsinot lájnt kéne építeni megint,és hát két hét...
2021. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert nincs willkommen. Angolok szep hazban boldogan nyugdijaskodhatnak, de koszonik szepen, nincs szukseguk vendegmunkasra.
2021. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Én pl francia nyelvet életemben nem tanultam. Ha kölföldre mennék, nem olyan országot választanék, ahol 0-ról kell kezdenem a nyelvtanulást.
2021. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

A franciák eleve nem egy túl befogadó népség... és pont elegük van a Magreb országokból származó bevándorlókból...


Nem szeretik, ha nem beszéled a nyelvüket.


Az angolok már megszokták, hogy annyiféle népség keveredik ott, hogy jóformán már senki nem beszéli tökéletesen az angolt. :D

2021. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
nagyrészt történelmi okai vannak, a magyarokhoz soha nem volt közük a franciáknak, minket inkább a német nyelvű habsburgok bébiszitteltek az idő legnagyobb részében. éppen ezért a gazdasági, kulturális kapcsolatok hagyományosan német nyelvterülettel vannak. meg hát persze nem utolsó szempont, hogy néhány agyilag visszamaradott díszpéldány még mindig egy száz évvel korábbi békepaktumon hisztériázik, ez is levon a franciaországba emigrálók számából.
2021. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkan kevesebben tanultak itthon franciát és ott tényleg kell a nyelvismeret a boldoguláshoz.
2021. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Mindig is egy putri volt.
2021. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

-Nagyobb a távolság.


-Szinte senki nem tanul ithon Franciát.


Miért választanának nagyszámba olyan országot aminek nincsenek igazán előnyei?

2021. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Románok és moldávok szép számmal mennek Franciaországba, mert hasonlít a nyelvük a franciára, könnyebben megtanulják.
2021. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem annyira jó Franciaország "marketingje" itthon a történelmi okok miatt, sokan fújnak rájuk még mindig emiatt. Meg ott tényleg kell tudni a nyelvet ahhoz hogy eléljen valaki. Nem csak úgy törve ímmel-ámmal origos b1 szinten mint sokaknál, akik Angliába/Németországba mennek. Ott lehet ez is elég, de Franciaországban nem.
2021. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!