Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párizsban milyen élni? Van...

Párizsban milyen élni? Van itt esetleg olyan aki ott lakik?

Figyelt kérdés

Szeretnék kiköltözni és munkát vállalni. Van közgazdász-diplomám, de nem feltétlenül ragaszkodom ahhoz, hogy azonnal jó állást találjak.


Kezdetnek egy szobát vennék ki egyedül.


Kb. milyen árakra számíthatok?

(A nyelvet jól beszélem, azzal nem lesz gond.)



2017. aug. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én laktam Párizsban kb. 15 évig, akkor még élhető volt.

Aztán a gyerekek születése után kiköltöztünk egy közeli kertvárosba, most már semmi pénzért nem mennék vissza.

Közgáz-körökben sajnos nem vagyok ismerős.

De egy egyedőlállónak - ha van elegendő kezdőtőkéje és tényleg jól beszéli a nyelvet - érdemes megpróbálnia.

2017. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Még valami: a belvárosban a lakásárak szinte megfizethetetlenek, egy 6. emeleti, 10-12 m2 "cselédszoba" havi ára 7-800 euró, zuhannyal és wc-vel a folyosón. A "jobb" kerületekben még drágább.

De némelyik külvárosban olcsóbb, és a közlekedés nagyon jó.

Bár arra is kell pénz.

2017. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
32%
Igaz csak nyaralni voltam ott, de szerintem borzalmas hely.
2017. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!