Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek TheVR-ról?

Mi a véleményetek TheVR-ról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Modernkori koldusok jó marketinggel.
2021. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ők is jobbak voltak, viccesek most már nagyon pénzhajhász szagúak és fullba tolják a kretént :)
2021. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno néztem a Souls játékokról készült videóikat, ami szórakoztató volt. Azon kívül kb. semmi nem fogott meg. Valamelyiket félbe is hagyták, ha jól emlékszem. Manapság nem érdekelnek.
2021. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Régen (de tényleg régen) rendszeres nézőjük voltam. Nekem bejött az az egyszerű formátum, hogy csak beköszöntek a "Sziasztok, ez itt újra a TheVR!" mondattal, és valami baromi egyszerű horror, coop, vr, vagy rage játékkal játszottak csak, vagy esetleg valami más, felkapottabb címmel. Az utolsó komolyabb végigjátszás, amit láttam tőlük, az a Far Cry Primal volt, asszem 2015-2016 környékén, de elcsíptem tőlük természetesen nem 1 újabb videót is (Hitman, Tomb Raider például). Aztán ahogy elkezdték erőltetni az élőadásokat, úgy koptam én is ki a nézők közül. Igazából szó sincs minőségromlásról az ő esetükben, hiszen ahogy haladt az idő, egyre minőségibben készítették el a gameplay, reggeli műsor és a techteszt videóikat, illetve adásaikat, ezen kívül mind a mai napig hűek az eredeti karakterükhöz is. Hihetetlenül jó párost (illetve remek triót) alkotnak, mindig meg van a látszatja annak, hogy keményen dolgoznak a médiatartalmak érdekében. Talán ők a magyar YouTube egyik legminőségibb tartalomgyártói. Viszont ha ennyire pozitív a véleményem róluk kilencedikes korom óta, akkor most már miért nem nézem őket? Egyszerű a válasz: túl sok tartalmat gyártanak, szinte megállás nélkül, számomra követhetetlenek. Ezen kívül gyakran nem olyan címeket, vagy cuccokat próbálnak ki, ami engem érdekelne. Alapból én már nagyon régóta (lassan 3 éve) egy kívülálló vagyok ebben a hardveres meg videójátékos témában, mert szerintem egyszerű halandóként (aki csak veszi a cuccokat, hogy tudjon játszani) egy igazi ördögi kör, és rohadt sok pénzt is lehet rajta veszíteni, ha az ember mindenből a legjobbat, legújjabbat akarja megvenni és végül nem megfelelő körökben adja el. Nagyjából 3 évvel ezelőtt vettem meg a jelenlegi számítógépemet, ami akkor egy közepes-haladó (vagy inkább felső kategória alja) kategóriás masinának számított, de ahogy kezdett nőni az érdeklődésem az autófelújítás irányába, úgy koptak ki nálam a videójátékok, a hardverek tanulmányozása és a TheVR tartalma is. Tisztelem a srácokat, mert sok tartalomgyártóval ellentétben nekik sosem volt botrányuk, sose volt náluk minőségromlás, minden videójukon érzem, hogy a szívüket, lelküket és összes energiájukat belerakták. Nem érzem rajtuk azt a sablonos, izzadt munka szagát, amit például Szalay Isti-n (vagyis inkább a gameplay csatornáján) érzek újabban. Remélem, hogy a TheVR továbbra is ilyen színvonalas tartalomgyártó lesz nekünk. Bár rendszeres, feliratkozott nézőjük már sose leszek, de azért 2-3 havonta rájuk fogok nézni továbbra is, hogy mi újság van náluk.
2021. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ melyik oldalukat közelítjük meg. Van ugye a twitch része, ahol reggelente streamelik a Happy Hourt és az 1 órás talkshow. Na ott attól függ milyen téma van, de igazából Pisti elviszi hátán a műsort legyen szó bármilyen témáról is. Jani viszont egy nagy 0 abban a műsorban. Pali szókincse egyenlő a: "ja, igen, hát igen, jaja, nem, de" ezekkel a szavakkal, ráadásul alig tud bármihez hozzászólni, állandóan csak bólogat Pistinek. Jani nem való ilyen beszélgetés műsorba, mert nem tudja a véleményét rendesen kifejteni, szűk látókörű, egyes témákhoz nagyon irreálisan áll hozzá. Nagyon látszik ő jó tanuló, engedelmes gyerek volt mindig is. Meg lehet nézni, amikor Balázs van a Happy Hourben, sokkal jobb a beszélgetés, mert Balázs okosabban és értelmesebben tud hozzátenni a beszélgetéshez, mint Jani. Sőt sokszor van, hogy Pisti hülyének tűnik Balázs mellett, vagyis jobban érvel, jobban ecseteli a dolgok állását vagy rákérdez kérdésekkel.


A délutáni játékok streamelése twitchen az általában jó szokott lenni, azért mert, ha van egy új játék, azt mindig streamelik így mindig meg lehet nézni az új játékokat, mivel egy 1-2 játékot streamelnek folyamatosan, mint mások. Ha viszont a játékok játszhatóságát nézzük Pistivel, az katasztrofális, mert állandóan siet, nem néz szét, mindig csak a chatre figyel és lemarad a történetről és utána kérdezi a chatet, hogy akkor most mit kell csinálni. Meg sokszor, amikor új játékot streamelnek még megjelenés előtt, kérdezi a nézőket, hogy akkor most mit kell csinálni, amikor még senki nem játszott kb a gammel. Szóval gamelés szempontjából béna Pisti, de mint maga a műsor jó azzal, hogy láthatjuk az új játékokat és mindenki eldöntheti érdemes e megvenni vagy sem.


A techvideók amik a ytb-ra mennek, azok viszont borzalmasak. Folyton csak laptop videók mennek, meg telefonok, monitorok, illetve több százezer - milliós termékeket mutatnak be. Mindenki érti hightech csatorna és olyan termékeket akarnak bemutatni, de sokszor örülne a néző, ha alsó és középkategóriás termékeket is bemutatnának, de azokkal nem foglalkoznak. Számomra nézhetetlen a tech csatijuk, mert nem érdekel a legújabb Asus laptop meg Predator monitor...stb.


Összefoglalva, ha a magyar streameket nézzük, akkor valóban a VR a legjobb, mert sok oldalú tartalmakat mutatnak be, nem ismétlődnek a dolgok, vicces, szarkasztikus stílusban adják elő a dolgokat.

2021. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Az előző 5 kommentelő tökéletesen leírta őket :)
2021. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Szekunder szégyenérzet. Leginkább Pisti megnyilvánulásai. Még a legeslegelején néztem őket, 14 évesen, de inkább csak a játékok miatt. Aztán szerencsére felfedeztem normális, valóban szórakoztató streamereket is. Mint pl. Zsozeatya.

Ma már nem követem őket, főleg a fent említett dolgok miatt. Néha belefutok egy-egy videójukba, mint "ajánlott", de ha jól láttam, hallottam manapság már inkább a pénzhajhászság a fő profiljuk, amely a (kezdeti) arculatukhoz és "foglalkozásukhoz" nem éppen passzol. Mármint itt a mindenféle ruházati cikkek promotálására és hasonlókra gondolok.

2021. márc. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek.:) akkor nem csak nekem ez a velemenyem. (bár számomra nem ők a legjobbak Magyarországon)
2021. márc. 8. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!