Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek merre halad...

Mi a vélemenyetek merre halad a világ? gender választás, lmbtq nyomulás?

Figyelt kérdés

Minden fajta rossz indulat nélkül kérdem szerintetek milyen irányba tart a világ? Két példával találkoztam hírekben plussz egy saját ami bennem kérdéseket ébresztett:1. usaba lett egy elnöki rendelet, miszerint a középiskolákban azok a fiúk akik lánynak érzik magukat - csupán annak kell magat érezni - öltozhetnek női őltözőben és indulhatnak a lányoknak kiírt sportversenyeken.

2. Egy 10 éves kandai kisfiú ( ha jól emlekszem az adatokra) beperelte a szüleit mert nem választhatott magának gender típust.

3. Azonos neműek örokbefogadása jó ötlet?

Ehhez csak annyit hogy személyes tapasztalat, hogy volt egy elvált anyának 3 lánya. Az anya a lányainak kis koruktól kezdve az súlykolta, hogy az összes ferfi egy bunko, egy szennyláda minden férfit ki kell használni, csak pénzüket szedjék el tőlük. És most mind a 3 lány 16 év felett van és mindhárom leszbikus lett.


Nah most én tiszteletben tartom mindenki identitását és vonzódását illetve szerelmi életét is. Maximalisan elfogado vagyok. Ugy gondolom, egy meleg embert is ugyanazok a jogok illetnek meg mint a heterot, egeszen a gyerek vállásig gondolom ezt. Itt megtorpanok és nem tudok dönteni.

Kérdezném mindenkitől merre tartunk? Normális ez? Hogy sodrohatunk ebbe a természet ellenes irányba? Vagy csak én lennék maradi? 2 éves gyerekem miben nő majd fel?

Még mindig fejlettebb a nyugat mint kelet? Néha elbizonytalanodom.


2021. febr. 14. 23:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy látom, hogy a közép-keleti európai országokban szerencsére túl nagy a társadalmi ellenállás ahhoz, hogy a közeljövőben lenyomják a torkunkon ezt a deviáns propagandát.
2021. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Neked nem mindegy? A straight emberek kozt is van ugyanannyi gyilkos, eroszaktevo, elmebeteg, ok nem zavarnak? Tenyleg nem tudom mit pattogtok a témán mar évek ota, reg el lenne mar felejtve az egesz, ha nem pofaznatok bele mas dolgába..
2021. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
28%

#3


Hogy jönnek ide a gyilkosok, erőszaktevők, elmebetegek? Mi pattogunk a témán? Jó vicc. Olvassál szerintem híreket. A nyugati világban azonnal kirúgnak az állásodból és nyilvánosan megszégyenítenek, ha nem támogatot a ratyikat vagy a transzikat :) Lásd Gina Carano színésznőt, akit a politikai nézetei miatt rúgtak ki azonnali hatállyal a Mandalorian sorozatból, néhány nappal ezelőtt.

2021. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ennél lényegesen nagyobb problémák vannak a világban.
2021. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

#4 Pont ez az. Hogy meg a gyilkosok se kapnak ennyi utálatot mint szerencsétlenek, akik szeretnének csak békességben egyutt elni anelkul hogy ne kopjek le oket az utcan. Eleve a populáció nagyon kis %a lmbtq tag, es annak is nagyon kis %a szeretne gyereket. Azokat a gyerekeket, akiket mas “normalis par” eldobott magától. Az nem baj? Hogy mindjuk egy gyerek ugy no fel, hogy verik, bántják, vagy mondjuk elhagyja az apja kiskorában? Nem baj, az a lenyeg hogy volt egy apja meg egy anyja, ez igy normalis csalad mar. Lehet két no vagy két férfi sokkal szeretteljesebb legkorben tudna oket felnevelni. Miert zavar titeket hogy a masik gyerek milyen családba kerul? Hisz az mellett is elmegy mindenki, ha mondjuk egy gyereket bantalmaznak otthon. Senkit nem erdekel, meg ha látják akkor se. De ha két anyja van, akkor maris megy a pampogas. A pride se lenne (ami elismerem, tenyleg gaz) ha eleve mindenki a sajat dolgaval foglalkozott volna. Mostmar csak azert van mert alapvető jogokért kell küzdeniük.

(egyebkent meg jo is, hogy kirugtak, fingom sincs kiről van szo, de altalaban sehol nem toleraljak, ha vki diszkriminálja a masikat, bőrszín, nem, vagy barmi alapjan)

2021. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az van hogy nincsen ennek semmilyen hatássa rám és a családomra. Lásd a usaban az elnoki rendelet példát. Lásd az érzékenyiteses mesekönyveket.

Ezes símán szivárognak be ide.

Nekem semmi bajom melegekkel. Felőlem úgy szerelmeskednek és élik nemi vagy csalados eletük ahogy ők akarják amig ennek nincs hatása ram es az en csaladom eletere. De ugy látom, hogy nost elérkezünk erre a pontra, hogy hatassal van nar rank is.

2021. febr. 15. 00:43
 7/40 anonim ***** válasza:
80%

"Ehhez csak annyit hogy személyes tapasztalat, hogy volt egy elvált anyának 3 lánya. Az anya a lányainak kis koruktól kezdve az súlykolta, hogy az összes ferfi egy bunko, egy szennyláda minden férfit ki kell használni, csak pénzüket szedjék el tőlük. És most mind a 3 lány 16 év felett van és mindhárom leszbikus lett."

Te beteg vagy. Ezt komolyan mondom.

Leszarom a pride-ot, leszarom azt a mesekönyvet.

De egy ilyet példának felhozni????

Barátomnak meghalt az apukája, amikor pár éves volt.Az anyukája egyedül nevelte fel a bátyjával együtt. Egy csodálatos, kedves férfi lett. Bár a hozzátok hasonlóak szerint biztosan "deviáns", mert kedves és figyelmes és nem nézi le a nőket.

A legjobb barátnőmnek alkoholista, tuskó apja volt, aki elitta a pénzüket, elváltak a szülei. Mégsem lett leszbikus.

2021. febr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
" Pont ez az. Hogy meg a gyilkosok se kapnak ennyi utálatot mint szerencsétlenek" Dehogy, a kérdezőhőz hasonlóak felmentik az asszonygyilkosokat, erőszaktevőket, ezek összefüggnek. Még nem láttam olyan homofóbot, aki ne lett volna nőgyűlölő. Bár ez a kérdéséből is süt, lásd a három lány leszbi lett kamut...beteg állat.
2021. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
-dehogy
2021. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos megy ezerrel az érzékenyítés. Lassan ott tartunk, hogy valakit jobban el kell fogadnunk csak a nemi hovatartozása miatt (főleg ha meleg,transzemű,biszex és a többi), mert támogatni kell és nem tettei/személyisége miatt támogatják.

Elhitetik, hogy teljesen normális úgy támogatni valakit, hogy az össz információ amit tudnak róla, hogy mondjuk leszbikus. Ha valaki mégis más véleményt nyilvánít akkor senkit sem érdekel az egyenjogúság, demokrácia, szólásszabadság, hanem kíméletlenül meghurcolják amiért nem bólogat :(


Annyit tehetsz, hogy te megpróbálod nem így nevelni a gyereked, a belső emberi értékekre tanítod, hogy az számít és nem az, hogy honnan származik vagy milyen nemi szerepet tölt be.

2021. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!