Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem miért bunkó mindenki?...

Velem miért bunkó mindenki? Bárhova megyek nevetség tárgya leszek és kigunyolnak. Elegem van már abból, hogy konkrétan mindenki akivel találkozok életem során függtlen az utcán vagy munkában vagy rokon, mindenki lenéz... (?!)

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, meg cuki is tudok lenni, de egyfolytában mindenhol kinéznek és céltáblaként használnak. Baromira elegem van, hogy velem nem kedvesek őszíntén mert mindig kiderül, hogy a hátam mögött meg kevernek. Miért nem fogadd el senki, de szó szerint senki nem fogadd el akivel kontaktban volt dolgom az életben soha egyetlen egy ember sem éreztette velem, hogy ő elfogadna és képes lenne őszíntén érdeklődni azíránt ki vagyok és nem csak azt keresi bennem, hogy mennyire vagyok olyan , mint akit elvárna, hogy legyek. Nem fogok megváltozni mert fixen van a személyiségem , de elegem van , hogy egyfolytában azt éreztetik velem mindenhol minden körülmények között, hogy jobb lenne ha nem lennék. És már ott tartok emiatt, hogy nem tudok boldog lenni mert úgy érzem semmi értelme az egésznek mert mindenkinek az lene a legjobb ha nem ismernének, de sajnos mégis. Es senkivel nem lehetek őszíntén őnmagam mert nem kíváncsiak rám.
2021. márc. 3. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a problémád? Csak vicc volt. Lány vagy?
2021. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
És nem mondják meg hogy mi a bajuk veled? Lehet, hogy vannak olyan tulajdonságaid ami ezt váltja ki az emberekből?
2021. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

De mi miatt nevetnek ki? Miért nem fogadnak el? Ha ez évek óta így van, már azért csak kiderült az oka, nem? A külsőddel nem stimmel valami, vagy ügyetlen vagy, stb? Ezeken azért némileg lehet és érdemes is változtatni, de leginkább a hozzáállásodon és kiállásodon.

Ha kicsit keményebben lépnél fel, "komolyabban", öntudatosabban viselkednél, egyből mást tapasztalnál. Az emberek olyanok, mint a ragadozók, megérzik a félelmed és támadnak. Nézd meg, hány ember van, akinek a külseje cseppet sem ideális, de önbizalma az van, na azzal nem mernek kikezdeni. Régebben én is így éreztem, amikről írsz. Aztán nem foglalkoztam ezzel. Azóta ők sem foglalkoznak velem. Bár velem inkább az a bajuk, hogy inkább lázadozó vagyok, mint besimuló seggnyaló. Szóval megvan a magamhoz való eszem és ezért a munkahelyeken nem vagyok valami kedvelt. Nyalják ki...

2021. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindenkinek az jön vissza a világból, amit ő maga belesugároz. Volt néhány rossz évem, nagyon szorongtam, kínosan viselkedtem, nem jól kommunikáltam, és folyamatosan csak gyűltek a negatív tapasztalataim. Mióta összeszedtem magam, sokat mosolygok, beszélgetek, pozitív és kommunikatív vagyok, azóta egyetlen rossz élmény sem ért sehol.
2021. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

#4 et nagyon osztom!


Hiányzik belőled az önszeretet, az hogy hagyod, hogy lábtörlőnek használjanak! Abban az adott pillanatban amikor törlik beléd a talpukat merjél szólni, hogy velem te így nem bánhatsz, fektess le kereteket.

2021. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sorskönyved ez. Hogy autonóm legyél, kérj segítséget pszichiterapeutától.
2021. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mondják el csak a következményét látom rajtuk, de cseszik elmondani mi bajuk velem mert igazából annyira sem tartanak, hogy tudnom kéne róla.
2021. márc. 3. 14:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez elég általános is, amit írsz. Nagyon sok a frusztrált, nem normális nyomorult, aki ott fúr, ahol csak tud, nem is lehet már kb értelmes emberrel találkozni. Mindenhol általános lett ez, de főleg munkahelyeken. Sajnos ilyen lett a világ. Ne vedd magadra, egyszerűen ilyenek. Le kell szarni.
2021. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

leírnád pontosan ezeket a következményeket? Természetesen nem fogják mondani, viselkedésben nyilvánul ez meg, mert gyávák és passzív-aggresszívak. Elébe úgy lehet menni, hogy te mondod! Ha te elég bátor vagy hozzá! Hasonló a hasonlót vonzza! Ő gyáva elmonani a problémáját, de benned is ott van ez a tulajdonság abban a pillanatban! Te sem mered elmondani, hogy mit érzel!

A Niki olyan mondatot mondd neked, amivel rombolja az önbecsülésedet, erre te maradhatsz passzív és nem mondhatsz semmit, ekkor te is gyáva voltál reagálni, Ő pedig kimondani!

Úgy tudsz változtatni,ha elmondod, hogy Niki, rohadtul zavar az, hogy így húzod keresztül a dolgaimat, nyeregben érzed magadat ilyenkor amikor ezt csinálod? Lehetne, hogy normálisan kommunikálj? és ezer más kimenetel, vedd észre azt, ha te nem véded meg magadat akkor nem fog senki sem!

2021. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olyan, mint ha mindenki passzív agresszív, de csak én részesülök ilyen kiváltságokban. Dicsérnek majd jól hátba-szúrnak mert miért ne tök buli.
2021. márc. 3. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!