Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen híres emberekkel...

Milyen híres emberekkel találkoztatok életetek során?

Figyelt kérdés
Itt most színészekre, énekesekre, celebekre gondolok.
2020. dec. 1. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Bartos István
2020. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó Megasztár versenyzőivel.
2020. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer Magdi anyussal. Jött a faluba műsort adni. Egy élmény volt
2020. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer a Szent Gellért téri metróállomásról együtt lifteztünk fel Scherer Péterrel a felszínre. Épp ment a Pagony könyvesboltba felolvasó előadásra (egy egyemista srác megszólította, mert szintén felismerte), ráadásul elektromos rollerrel volt. 😀
2020. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

László Attila (2-szer is)

Szabó Ádám

2020. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Mit ertesz talalkozas alatt? En rengeteget lattam civilben Pesten de nem fogtam veluk kezet.
2020. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Mucsi Zoltán, Koltai Róbert (vele 2 nap alatt véletlenszerüen 3x is különböző helyeken itt a saját településemen), Szőke Zoltán (Berényi Miklós) sétált 2 ismerősével a városunk közepén a karácsonyi vásárban, utánasiettem és megkérdeztem tőle hátulról, hogy jó estét, szabad egy képre? Erre teljesen úgy, mint a barátok köztben lassan, egy kis töréssel a mozgásban megfordult, és azzal a sármos hanggal mondta, hogy "phersze".


Westendbe éjjel-nappal budapest Gabival és Berényi Miklós sorozatbeli fiával (Balázs), utána szabolcs megyében egy falunapon ugyanebből a sorozatból Joeval és Lalival.


2 szlovák válogatott focistával egy edzés után.


Multkor Bochkor Gáborral és a lányával a Zarában az Allee-ban.


Puzsérral a Westendbe a burger kingnél, kb. 5 kajáldának nézte meg a választékát mire letette a voksát az egyiknél. xd


Rékasi Károllyal egy színpadon voltam egyszer egy városi ünnepségen. Akkor még csicska voltam és nem mertem fényképet kérni, így vele nincs képem, amit azóta is bánok.


Vasvári Vivien éppen akkor tartott vmi 20 fős lány társasággal 1 asztallal arrébb egy születésnapot, amikor a haverjaimmal ültünk egy kiülős helyen a városban. Természetesen a legszebb éttermi asztal, párnázott székekkel, 5db pezsgő jégvödörbe stb. Teljesen nem illett a környezetbe, de megtehetik.


Ha eszembe jut még valami, leírom.

2020. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Feke Pál

Imádom!!

2020. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Metionin ***** válasza:
85%
Czeizel Endre, Eszenyi Enikő, a Tankcsapda tagjaival sokszor.
2020. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom mennyire felelnek meg a "celeb" definíciónak, de láttam több Forma-1-es versenyzőt élőben (és nem a versenyen, hanem Budapesten a városban), köztük Daniel Ricciardoval közös fotóm is van, de élőben láttam Niki Laudát is vagy Nico Hülkenberget.

Illetve Pesten belvárosban volt szerencsém látni az utcán random sétálni Sándor György humoristát, Mező Misit a Magna Cum Laudéból, illetve Falusi Mariann vezette a VW Beetle-jét az Andrássy úton.

2020. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!