Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért flegmazik velem évek...

Miért flegmazik velem évek óta az az 1 eladó nő?

Figyelt kérdés
Amióta meg nyílt nálunk a dm (kB 3 haztombre) oda járok. Egyikkel se volt sose konfliktusom de az az 1 feszt velem flegmazik, lenezoen köszön, ad vissza,neha meg a köszönés is luxus. Már gondoltam egyszer még kérdezem mi a gondja, de ismerem ezt a típust... Meg neki fog feljebb alni. De az, hogy torzsvasarlo vagyok és mivel kB 50m re van tőlem nem fogok a város másik felébe át menni. N28
2021. márc. 10. 18:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért át írta a telefonom és csak most nézem!
2021. márc. 10. 18:23
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Azért,mert még nem küldted el an.jába!

Utána normálisabb lenne.

2021. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, nem veled van a baja, hanem egyszerűen ilyen beállítottságú.
2021. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Szinte fixen gondolom hogy nem csak veled "flegmázik", engedd el.

Valószínűleg alapból ilyen az eladó.


Bemész, köszönsz, vásárolsz, fizetsz és elköszönsz, felesleges túl gondolni!

2021. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. márc. 10. 18:27
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem miért gondolják azt egyes emberek hogy ők mindenkinek szimpatikusak és elvárják hogy mindenkinek a képükbe kell mosolyogni.

Mivel nem ismered, lehet olyan dolgokon ment át hogy neked se lenne kedved egész nap idegenekkel jópofozni. Te akkor is odajársz ha ő ott van, ő akkor is be megy dolgozni ha te odajársz mindennap. Biztos vannak nagyobb gondjai mint hogy mit gondol róla az egyik vevő.

28 évesen ezt illene elfogadni.

2021. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
#6: 100%-ban egyetértek veled! :)
2021. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6# én is dolgoztam kereskedelemben, de azt még követelték és el áras mai napig, hogy a gondjaidat nem a vásárokon kell le vezetni. El mondom neked másnap nem kellett dolgozni menni! Én is voltam az egyik nagyobb cégnek az üzletvezető helyettese és igen el kellett küldeném ezezert a viselkedesert egy két embert mivel nem helytálló. Aki dolgozik az tisztában van vele, hogy nem a vevon, vendégen töltöd ki a szarsagodat! Ez így működik!
2021. márc. 10. 18:42
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

De mit kéne egy eladónak jópofizni veled egy önkiszolgáló üzletben, kérdező...????


Ő nem azért van ott hogy társalkodónője legyen a vevőknek! - van ezer feladata. Ugrálni a kasszába, és ha nincs vevő, közben pakolászni, rendezgetni a polcokat, stb. stb.....

2021. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9# nem lett volna kötelező eladónak mennie, nem kötelező ott dolgozni!!! Az, hogy ha te normálisan, kulturáltan, illedelmesen viselkedsz vele ennek ellenére is és egy bunkó, flegma stílusa tud neked válaszolni ha tud azért ne haragudj! Nem oda valao! Érdekes máshol miért nem találkozom ilyennel? Nem azt mondtam, hogy jöjjön a sarkában és lesse minden ohajom, sohalyom de a kereskedelemben ez egy elvaras! Olvasd el mit írtam és kicsit gondolkozz el. Ha én ennél a cégnél dolgoznék és a felettes lennék ott, én már rég el köszöntem volna tőle!
2021. márc. 10. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!