Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha hibásan...

Olyankor mi van ha hibásan adtam el egy ruhát és utána panaszkodik az eladó hogy átvertem?

Figyelt kérdés

Volt egy ruha amin volt egy szálszakadás amit én nem vettem észre de a ruha címkés volt és ugye ezért úgy tüntettem fel hogy teljesen új. Megnéztem a fotón és valóban volt rajta szálszakadás. Cseréltünk előtte csomó képet, vissza tudtam keresni. Fogalmam sincs hogy nem láttam. Nehezen tudtam eladni a ruhát szóval nagyon rossz lenne ha visszacsinálnánk. És 6 ezerről van szó. Elvileg adásvétel után reklamáció nincs nem?


Ti mit tennétek?


2021. febr. 14. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"A fotón látható a hiba, eddig én sem vettem észre, de te is láthatod."
2021. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Este fotóztam vhogy tényleg nem néztem egyáltalán. Nem tudom hogy sikerült nem észrevennem de íg történt. :/

Szóval mi legyen?

2021. febr. 14. 09:15
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vette észre a fotókon már akkor, akkor én úgy lennék vele, mint ami a boltokon ki van ragasztva: reklamációt nem fogadunk el fizetés után.... Így járt.
2021. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom de ha ezért rossz értékelest ad? Vaterás...
2021. febr. 14. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem tüntetted fel hogy hibás, újként hirdetted.

Jogos a reklamáció.

Vagy vissza veszed, vagy árengedményt adsz.

2021. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a rossz értékelést valóban nem fogod valszeg elkerülni. Ez legyen tanulópénz.
2021. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem húzná le nagyon az értékelésemet, nem érdekelne. Normálisan leírhatod neki, hogy miért nem szólt már az adásvétel előtt, hogy szálszakadása van a ruhának? Így akkor el álhatott volna a vételtől.
2021. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából személyesen is megnézte. De este találkoztunk, nem lehetett látni.
2021. febr. 14. 09:25
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Én felajánlanék valami kompromisszumot, ha rendszeresen adsz el, mert ez lehet egy jó reklám is.

Persze azért hülyét ne csinálj magadból.

2021. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha kért több fotót is, akkor hiába reklamál. Ennyi erővel ő is észrevehette volna. Sajnálatos eset de így járt.
2021. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!