Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen majdnem az ágyba...

30 évesen majdnem az ágyba pisiltem, ez mi lehetett? Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés

Ma kora reggel félig álomban, félig ébren éreztem, hogy ki kell mennem a wc-re, mire az agyam átalkitotta az “eddig tárolt infokat” (hogy az ember a wc-n pisil), es teljesen az volt bennem a norma, hogy az ágyban szokás pisilni.

Pár perc mulva teljesen felébredtem, es elmentem a wc-re, de tényleg csak egy picin mult, hogy ne az ágyba csináljam.

Kezdek megbolondulni?!??


2021. márc. 12. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy,szimplán csak félálomban voltál.
2021. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Felfázás?
2021. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Erre mondják, hogy "Ha álmodban wc-t látsz, ne használd, mert csapda."

Ha álmodás közben pisilned kell, az az álomba is beépül. Azzal meg gondolom nem mondok újat, hogy az álmoknak sokszor semmi közük sincs a valósághoz, viszont mikor épp álmodsz, az a legtermészetesebb dolog.

2021. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, nem kell ebbe többet belelátni, mint ami.

Álmodtál. Ennyi.

2021. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mindenkivel előfordul legalább egyszer életében :) Félálomban voltál, ennyi.

Én egyszer álomban pisiltem - és közben a valóságban is felnőtt létemre bepisiltem. Mire felébredtem, minden úszott. Persze, nem jó érzés, de van ilyen, ha mélyen alszol, vagy félálomban vagy.

2021. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Félálomban voltál, ennyi. Én sokszor félálomban azt sem tudom, hol vagyok, volt már olyan is, hogy azt álmodtam, a WC-n pisilek és tényleg majdnem bepisiltem. Nem kell ez miatt pánikolni.
2021. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan azt álmodtam hogy, hugyozok és be is pisáltam elő fordul mindenkivel
2021. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel pelenkát
2021. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!